Čeká se nejvyrovnanější Super Bowl za poslední roky

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 29.1.2015 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 29. 1. 2015: Seattle má proti New England k dobru yard, maximálně dva. Tak vidí víkendové vyvrcholení NFL, slavný Super Bowl, bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří pro zápas nad pondělním ránem jen o malinký kousek favorizují obhájce trofeje Seattle Seahawks. Ti by měli podle kurzu 1,90 na vítězství mít k nejcennější trofeji amerického sportu o kousek blíže než jejich soupeři New England Patriots, kteří momentálně stojí 1,98. Takže se očekává nejvyrovnanější finále za poslední roky.

„V Super Bowlu se v posledních letech poměrně úspěšně aplikovala taktika sázek na outsidera. Letos to budou mít sázející poněkud obtížnější, protože oba týmy vidíme naprosto vyrovnaně a Seahawks jsou o nos vepředu snad jen proto, že se kalkuluje s jejich vítěznou šňůrou a snahou vystřídat právě Patriots na pozici obhájce,“ komentuje zápas manažer Unibetu Petr Dufek, který připomíná, že poslední double získal před deseti lety právě tým z Massachusetts.

Bookmakeři očekávají spíše opatrné a defenzivní utkání (bodová rovina je vypsána na hladině 48), zápas by podle nich měl být napínavý až do konce, když šestibodové handicapy už znamenají kurz 2,80. O titul MVP (Nejdůležitějšího hráče zápasu) by si to pak podle Unibetu měli rozdat především quaterbackové obou týmů, přičemž Tomu Bradymu z Patriots dává kurz 2,70 vyšší šance než jeho protějšku Russellu Wilsonovi.

Aktuální kurzy s možností online sázek najdete na https://cz.unibet.com/betting#/group/1000093199/category/-1

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024