Lamino jako nejčastěji používaný materiál při výrobě nábytku

Zadavatel: Seokonzult.cz | 28.11.2019 | Reality, bydlení
lamino nábytek

Modernizujete svou domácnost a rozhodli jste se investovat do nového nábytku? Pravděpodobně toužíte po kvalitních kouscích, nábytek z velkých obchodních bytových řetězců už dávno neodpovídá takové kvalitě, jakou od nábytku očekáváte. Jenže kde kvalitní nábytek zakoupit, aby se navíc nejvíce podobal naší představě? Jediným řešením je zavolat si truhláře, kteří vyrobí nábytek přesně takový, jaký si ho představujeme, a v přesně takové kvalitě, jakou od nábytku očekáváme.

Truhlářské práce však nejsou zrovna nejlevnější, tato investice se ale rozhodně vyplatí. Nábytek budete mít přímo na míru, navíc bude zcela originální. Můžete si ale pokládat otázku, z jakého materiálu bude nábytek vyráběn.

V truhlařině se nejčastěji používá lamino

V řemeslu jménem truhlařina se samozřejmě využívají nejrůznější materiály. Využívá se masivní dubové nebo bukové dřevo, také se však pracuje s laminem. A právě lamino se považuje dnes za nejvíce využívaný a používaný materiál, s nímž truhláři pracují. Než však začnou s laminem pracovat, o řezání lamina se postará firma Probytex spol. s. r. o., kterou lze označit za nářezové centrum, kde dochází mimo jiné i k olepování hran PUR lepidlem či k formátování desek.

Výhody lamina

Ptáte se, proč truhláři pracují právě s laminem? Důvodů je hned několik. K výhodám zmíněné materiálu patří zejména jeho vysoká otěruvzdornost, také odolnost proti krátkodobé vlhkosti. Navíc se jedná o materiál, který je za velmi přijatelnou cenu.

Nábytek z lamina pro každého

Pokud právě zvažujete, že si necháte od truhláře vyrobit nějaký nábytek, doporučujeme vsadit právě na nábytek z lamina. Lamino má mnoho barevných možností, i proto si vybere rozhodně každý. Navíc se jedná o materiál, z něhož mohou být vyrobeny všechny kusy a typy nábytku.

Nejčastěji se z lamina vyrábí psací stoly, také skříně, komody, jídelní stoly, nábytkem z lamina bývá dokonce vybavena i koupelna, kde se sice s velkým množstvím nábytku nesetkáme, ale nějaký nábytek koupelnu přece jenom zdobí.

Témata: nábytek, lamino, kuchyň | Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz