Stále potěší papírové novoročenky

Stále potěší papírové novoročenky
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 28.11.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Moderní nebo klasické? Novoročenky vždy potěší, ať už zvolíte klasické motivy nebo moderní. Vždy záleží na vkusu odesílatele. Starší lidé si potrpí na klasické motivy Vánoc, jako jsou sněhové vločky, vánoční stromeček, vánoční hvězda a další vánoční ozdoby. Mladší ročníky se nevyhýbají moderně, což jsou různé abstraktní kreace, které ale vycházejí z původních tradičních motivů. Novoročenka tak může obsahovat lesní motiv, kde se prolínají minimalistické stromky s hvězdami. Moderní přání využívají jednoduché tahy kreseb, které spíše jen naznačují tradiční obrázky.  

Novoročenky jsou i předmětem sběratelství

Novoročenka si udržela svůj půvab i přes invazi digitální techniky, která komunikaci velmi zjednodušuje. Ale vyzkoušejte si poslat papírové přání k Vánocům a Novému roku poštou, místo e-mailem! Ano, možná to stojí více peněz, ale adresát to ocení, protože bude mít pocit, že dostal něco výjimečného. A novoročenky výjimečné jsou. Vždyť jsou předmětem sběratelské vášně. Divili byste se, jak krásná jsou to umělecká díla. Mnoho novoročenek tvořili i známí umělci a takové jsou samozřejmě ozdobou každé sbírky. Vyberte přání, o němž budete vědět, že se adresátovi bude líbit. Pamatujte, že ne každému se líbí moderna.

Motivy novoročenek se vyřezávají laserem

Že se dějiny lidské komunikace v poslední době rychle mění, to ví asi každý. Stačí, když se podívá na nějakou novou aplikaci v chytrém telefonu. Ale novoročenky tu stále zůstávají. Jsou ozdobnější, propracovanější a při tisku využívají nejmodernější techniku. Top vánoční přání jsou například na perleťovém papíru s barevnými tahy. Plastický motiv vánoc je vyříznut laserem. Nebo se na přání střídají barevné plochy a v jejich středu je zasazen barevný krystal. Víte, že vánoční přání si začali lidé na Vánoce a Nový rok posílat na začátku 19. století? Zvyk rozšířila šlechta a bohaté měšťanstvo – asi je už nebavilo obcházet své četné známé.  

 

Témata: novoročenky, novoročenka | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300