V práci vám zima nebude: stačí se vybavit vhodným oblečením i pomůckami

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.10.2019 | Služby

Zima pomalu klepe na dveře a to znamená jediné: nebude to tak dlouho trvat a studené měsíce nás budou doprovázet dnes a denně. Děsíte-li se představy, že vám v práci bude zima a že se budete cítit nekomfortně, pak je na čase vybavit se správným oblečením.

Oblečení je základ

Pohodlné oblečení je základ pro to, abyste se při práci cítili dobře. A je jedno, jestli panuje jaro nebo zima. Máte-li na sebe správné oblečení, hravě přečkáte jakékoli počasí.  V internetovém obchodě rucedozadu.cz najdete pestrou nabídku oblečení do každého ročního období. E-shop navíc nabízí bonusový program, díky kterému získáváte odměny za své nákupy.

Od hlavy až k patě

V tomto e-shopu se zvládnete obléknout od hlavy až k patě. Najdete zde vše, co potřebujete, abyste se při práci cítili maximálně pohodlně a příjemně. Můžete zde pořídit čepice, rukavice, vesty i mikiny, stejně tak i bundy nebo kalhoty. Nechybí ani nabídka pracovní obuvi, kterou můžete přizpůsobit nejen svému pohodlí, ale i ročnímu období nebo práci, kterou vykonáváte.

Nezapomínejte na pomůcky

Zapomínat byste neměli ani na ochranné pracovní pomůcky, které jsou k tomu, aby předcházely úrazu, případně aby snižovaly jejich dopad. Proto byste rozhodně neměli podceňovat jejich používání. Mezi ochranné pracovní pomůcky patří různé druhy rukavic – jednorázové, protipožární, chemické nebo antivibrační, stačí si vybrat podle toho, jakou práci vykonáváte. Mezi pomůcky můžeme zařadit i ochranu hlavy, sluchu nebo třeba respirační roušky.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667