Zahradní krby vás zahřejí a umožní připravit jídlo

Zahradní krby vás zahřejí
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 16.8.2023 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Když je počasí příjemné, na zahradě se dá posedět už od časného jara. Pobyt venku si můžeme zpříjemnit otevřeným ohněm. Zahradní krby mají vícero uplatnění. V chladných dnech se u nich ohřejeme a navíc si v nich můžeme připravit jídlo. Grilování je stále populárnější asi proto, že lidstvo tak připravovalo jídlo odnepaměti. Možná máme v genech vzpomínky na život kolem ohně, proto rádi kempujeme a snažíme se pobýt venku co nejdéle. Zařízení pro grilování a otevřené ohniště si už nemusíme vymýšlet sami, firmy nabízejí výrobky, které se dají snadno sestavit.

Zahradní krby se liší povrchovou úpravou, tvarem i zastřešením

Zahradní krby jsou navrženy tak, aby se daly snadno obsluhovat. Mají ohniště a nad ním několik poloh pro uchycení grilovacího roštu. Prostor ohniště doplňuje pracovní deska na odkládání potravin. Na ohništi je litinová mřížka, pod ní popelník. Zahradní krby mají také místo pro uskladnění polen, případně prostor ve střešní části na uzení potravin. Jednotlivé typy se liší povrchovou úpravou, tvarem a zastřešením. Střešní část může být z betonu nebo plechu, často měděného. Výrobci nedoporučují další úpravy, zejména svévolné zvyšování kouřovodů, protože krb by mohl ztratit stabilitu a ohrozit obsluhu. 

Zahradní krby lze sestavit bez použití pojiva

Zahradní krby se skládají z dílů, které není potřeba spojovat nějakým pojivem. Jsou velmi odolné a trvanlivé. Lze je postupně doplnit dalšími odkládacími stolky, pokud máte v altánu dostatek místa. Povrchová úprava krbů, například prostý beton, upravený beton, kamenné varianty nebo plech umožňují snadné ošetřování. Venkovní krb může být celý z betonu, to je nejlevnější varianta, dalším typem je betonový korpus a plechová stříška – bývá z černého plechu, nerezu nebo mědi. Oblíbené jsou i celokovové výrobky, nebo pojízdný krb, který lze přesunout na vhodné místo v zahradě.

 

Témata: zahradní krby, krby na zahradu, krby, venkovní krby, venkovní vaření | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300