Dekorace na zeď oživí a zkrášlí každou domácnost

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.8.2019 | Reality, bydlení

Domov je místem, které si každý z nás zařizuje k obrazu svému. Ačkoli máme všichni trochu odlišné představy, určitě se shodneme na tom, že útulně zařízená domácnost je cílem každého z nás. Je tolik věcí, které vám mohou pomoci udělat vaše bydlení krásnější, útulnější a klidně i modernější. Stačí si jen vybrat!

Samolepky jsou moderní

Také patříte k lidem, kteří podlehli trendu v podobě samolepek na zeď? Jsou moderní, vkusné a trendy a navíc se hodí úplně do každé domácnosti, tedy i do té vaší! V e-shopu kidscool.cz jich najdete více než pestrý výběr, který nadchne úplně každého.

Přírodní, vesmírné i abstraktní

Ne nadarmo se říká, 100 lidí, 100 chutí a platí to i v případě motivů a dekorací. Každému z nás se totiž může líbit něco jiného, zatímco někoho nadchnou přírodní samolepky, jiný dá přednost abstraktním tvarům, další zase geometrickým vzorům. Sportovce nadchnou sportovní samolepky, děti zase samolepky v podobě dinosaurů, kreslených obrázků nebo roztomilých zvířátek.

Dekorace od kuchyně po koupelnu

Domácí doplňky v podobě samolepek se hodí úplně všude. Můžete si s nimi zkrášlit kuchyni, jsou perfektní volbou do obýváku i dětského pokoje, chybět by neměly ani v kuchyni, koupelně nebo třeba na toaletě. Jsou zkrátka trefou do černého všude tam, kde to chcete mít útulné, pěkné a vkusně zařízené. Samolepky na zeď se velmi snadno aplikují, nalepit je dokáže úplně každý a to během několika málo minut.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667