Ideální přípravu na maturitu z angličtiny nabízí Ajshop.cz

Maturita z anglického jazyka už je v dnešní době naprosto běžná. Každý žák, maturující z tohoto předmětu se samozřejmě chce co nejlépe připravit, aby zkouška dopadla úspěšně.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 28.8.2014 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Bohužel některé učebnice, využívané na středních školách jsou poněkud zastaralé a moderním výukám anglického jazyka už zdaleka nevyhovují. Každý žák si ale zaslouží být na maturitu dokonale připraven. Naštěstí Ajshop.cz nabízí prostředky a učebnice, se kterými to jde zvládnout.

Ajshop.cz! Specializovaný prodejce učebnic anglického jazyka

Ajshop je specializovaný server s nabídkou učebnic a učebních pomůcek pro výuku cizích jazyků. Největší část sortimentu zde tvoří hlavně učebnice a pomůcky anglického jazyka, ale nechybí ani učebnice ostatních evropských jazyků. Učebnice angličtiny jsou zde však na prvním místě. Zde je na výběr velké množství učebnic pro začátečníky i pokročilé. Mezi nejprodávanější tituly se ale řadí hlavně učebnice, které připravují studenty na maturitu z anglického jazyka. Jaké to jsou?

Jedná se o učebnice Maturita Solution

Maturita Solution je edice pětidílného kurzu angličtiny, přímo zacílená na české studenty připravující se na maturitu z anglického jazyka. V současné době je již nabízena její druhá verze. Ta byla obsahem pozměněna tak, aby úspěšně pokrývala všechny potřebná maturitní témata. Samozřejmě, že informacemi pokrývá obě úrovně maturity.

Maturita Solution přináší moderní vyučovací metody

Maturita Solution v novém provedení je pro studenty nejen přínosná, ale také zajímavá. Nabízí moderní metody výuky anglického jazyka. Je vhodná pro samouky, ale především, je považována za ideální učebnici pro středoškoláky na většině škol. Současně s učebnicí je možné zakoupit i pracovní sešit Maturita Solution, ve kterém jsou vždy cvičení z daných kapitol. 

Region: Jihočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.