Nabízíme výkup nemovitostí, včetně těch, které se dostaly do exekučního řízení

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.7.2022 | Reality, bydlení

To, že některá společnost nabízí výkup nemovitostí rozhodně není ničím vzácným. Ale procento společností, které jsou schopny řešit výkupy i v moment, kdy je nějaká nemovitost obtěžkám břemenem v podobě exekuce, těch už je rozhodně mnohem menší množství.

Naše společnost je přitom jednou z těch, které se přesně na tuto problematiku specializují. V rámci problematiky jsme schopni vám nabídnout kompletní řešení problémů a situace tak, abyste i z té nejhorší životní komplikace vyšli jako koneční vítězové.

Nezneužíváme situace klienta

V moment, kdy padne nemovitost do exekuční dražby, se extrémně snižuje její hodnota. V rámci exekuční dražby totiž nikdy nedokážete vytěžit takový zisk, jako kdybyste prodávali nemovitost za její reálnou kupní hodnotu. V nejhorším případě může být dokonce cena za níž je nemovitosti vykoupena obyčejným zlomkem její reálné hodnoty.

Zcela opačným případem jsou ale momenty, kdy se vám podaří nemovitost odkoupit klasickou cestou. To je právě případ, který vám nabízí naše společnost. Mohlo by se ale zdát, že bychom mohli vaší situace zneužít a jednoduše odkoupit nemovitost také mnohem levněji. Jenže náš výkup nemovitostí rozhodně pracuje jenom s těmi hodnotami, které jsou v rámci reálné tržní hodnoty nemovitosti.

Rychlost vyřízení výkupu i výplaty peněz

Oproti celé řadě jiných možných řešení vám naše společnost vykupnemovitosti-bydlidal.cz nabízí mnohem lepší služby. A to především v ohledu rychlosti, která je hlavně v případě různých komplikací extrémně důležitá. U nás rovnou více na čem jste, cenu znáte okamžitě a nikdo nečeká na nalezení kupce. Pokud máme o vaši nemovitost zájem, tak hned po odhadu cenu můžeme kupovat a stejně tak ihned můžeme vyplácet. Oproti realitním kancelářím tak představujeme extrémně rychlou metodu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667