Pronajímejte nemovitosti bez rizik. Postaráme se o vaše podnikání, jako by bylo naše vlastní!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.7.2022 | Reality, bydlení

Pronajímáte bytové jednotky, celé domy nebo dokonce sklady, kanceláře a provozovny? Pak jste během své praxe zajisté narazili na to, že ačkoliv se zdají pronájmy nemovitostí jako dokonalý obchod, tak jsou do značné míry také extrémně rizikové a složité.

Dvojnásob důležitá je tato zkušenost pro ty, kteří ji ještě sami nezískali, protože se do realit teprve rozhodují vstoupit. Jenže zatím co v minulosti ještě byly všechny kroky v rámci podnikání pouze na vás osobně, tak dnes už nic takového rozhodně neplatí. Naše se realitní kancelář vám dokáže nabídnout služby, které vám pomohou provozovat vaši nemovitost s maximálním bezpečím.

Nebojte se už nečekaných situací

Většinou se totiž stává, že v realitách přicházejí problémy v podobě nezvaných a nečekaných situací. Většinou se sice jedná především o lidský sektor, ale velice často se může jednat také o technické závady a další jim podobné problémy.

Naše společnost happyhouse-sprava.cz vám ale nabízí možnost, jak se můžete i z těchto problémů dostat, aniž by vás to nutně stálo ohromné úsilí, a dokonce i ztráty. Správa nemovitostí vám totiž dokáže posloužit jako štít, díky kterému se nemusíte bát toho, co zítra přijde. Ať už je to očekávané, nebo naopak není.

Správa nemovitostí, která vás ochrání

Ať už se budeme bavit o správě činžovních domů, nebo naopak bude předmětem vaší pozornosti správa bytů či správa domů, tak vám ve všech ohledech nabídnou především takové služby, které budou minimalizovat jakákoliv rizika. Realitní kancelář přitom v ten moment zaujme pozici, která by se dala popsat jako pozice garanta. Jsme zodpovědní za ochranu majetku i plnění smluv, a pokud se tak dít nebude, tak je naší prací, aby vše bylo v pořádku. Vy přitom nemusíte dělat vůbec nic, protože za vás kancelář přebírá veškerá rizika.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667