Nevíte jak s realitami v Praze? Jsme tady přesně pro vás!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.7.2022 | Reality, bydlení

Praha je prostředím, které je pro jakýkoliv druh podnikatelů opravdu extrémně obtížné. Je zde opravdu vysoká konkurenceschopnost, většina služeb je na vysoké úrovni, a navíc je běžně dostupná. Všechny tyto vlastnosti přitom nepojí jenom různé služby a druhy výroby, ale také konkrétně realitní trh.

Přežít na realitním trhu v Praze je tedy opravdu velice složité. Dvojnásob, pokud jste nováček v realitách nebo i zkušený pracovník, ale Praha je pro vás novou lokalitou. Ostatně svoje o tom víme také my jako jedna z realitních kanceláří, která v Praze funguje už s mnohaletou tradicí.

Pomůžeme vám zorientovat se v trhu

Praha je specifická víceméně na všech úrovních trhu, přičemž reality to pociťují možná až extrémní měrou. Je zde rozhodně ve všech oblastech vysoká poptávka i pohledávka po všech produktech a službách, které se kolem realit mohou pohybovat. Drobným úskalím ale je, že se extrémně špatně orientuje v cenách.

Ceny jsou totiž většinou plošné, ale pro Prahu jsou extrémně rozdílné na základě toho, v jaké městské části chcete operovat a také i v městských částech jsou mnohdy až několikanásobné rozdíly cen za podobné nemovitosti nebo služby. Naše společnost happyhouserentals.com ale se všemi těmito aspekty má svoje velké zkušenosti.

Prodej a pronájem pro nás není všechno

Naše společnost přitom dokáže v realitách nabídnout mnohem více služeb, než byste mohli od standardní realitní kanceláře očekávat. Jednou z nich mohou například využít činžovní domy Praha jakožto hlavní město jich má opravdu hodně. Přitom je extrémně obtížné je provozovat a držet v chodu tak, aby vše bylo v pořádku. Nejen na tyto druhy nemovitostí, ale také na provoz kanceláří, bytů nebo domů nemusíte přitom být ani zdaleka sami díky naší podpoře správy nemovitostí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667