Nabídneme pomocnou ruku při péči o činžovní domy v hlavním městě

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.7.2022 | Reality, bydlení

Ať už jste developer, investor, nebo zkrátka jenom vedoucí bytového družstva, tak v hlavním městě musíte každý den cítit úskalí péče o jakoukoliv nemovitost. Nejen problémy s lidmi, ale také celé prostředí, občas velice chaotické a nepřehledné, dokáže jedné zodpovědné osobě pořádně poplést hlavu.

Jenže nemusí na nic být sami. Je tady totiž naše realitní kancelář, která je schopná pro činžovní domy nabídnout možnost správy nemovitostí, se kterou už nebudete mít problém se starostmi, jako nikdy předtím. A že se bojíte, že to nebude fungovat? Rádi se vás přesvědčíme o opaku!

Službu může využít téměř kdokoliv

Služba správy nemovitostí se rozhodně nijak nefixuje jen na jeden druh majitelů. Proto jediné, co stačí je, pokud jste, jakkoliv majitelem nebo správcem dané nemovitostí. Díky tomu naše společnost happyhouserentals.com nabízí svoje služby opravdu velice početné skupině klientů.

Samotnou správu tak velice často využívají jak lidé pracující v monetizaci vlastnictví nemovitostí, jako jsou developeři projektů a podnikatelé s cílením na pronájmy nemovitostí, ale také ji využívají sami majitelé či správci a předsedové spolků vlastníků bytů.

Využijte možnosti profesionálního předsedy

Ačkoliv činžovní domy Praha provozuje už stovky let, tak do dneška nejsou v Praze stabilní vztahy a zázemí ve většině z nich. Mnohé otázky, které se týkají provozu nemovitosti nebo financování jednotlivých úprav jsou tak středem nekonečných střetů názorů. To všechno ale může být rozhodně ulehčeno tím, že získáte zcela nestranný hlas profesionála z oboru realit. A to dokonce na tom nejvyšším místě. Služba správy činžovních domů totiž mimo jiné nabízí i ojedinělou možnost funkce profesionálního předsedy, která vám pomůže vyřešit nejeden problém, na který se vám nedaří najít společnou řeč.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667