Využijte možností kompletní servisu v realitách od zkušených odborníků na Prahu a okolí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.7.2022 | Reality, bydlení

Kdokoliv někdy zažil rozdíly mezi pracovním prostředím v Praze a zbytku České republiky, tak vám zaručeně řekne, že občas panují mezi těmito částmi až překvapivě velké rozdíly. A to jak z ohledu pracovníka, tak i z ohledu vedoucího, podnikatele, či developera.

Praha je zkrátka velice specifické místo v naší republice. Svoji specifičnost tedy má i samotný realitní trh, který dokáže být v mnoha ohledech velice chaotický a matoucí. A přesně proto je tu naše společnost happyhouserentals.com, která je vám schopna nabídnout kompletní servis v realitách se zaměřením na aktivity v hlavním městě.

Pomoc s cenou nemovitostí a služeb

Jednou z věcí, se kterou se vám snad nejvíce hodí pomoc od profesionálů, je samotná pomoc s odhadem správné ceny nemovitostí a služeb v Praze. Pro Prahu jakožto město je totiž velice specifické to, že jsou zde opravdu enormní rozdíly v cenách v rámci jednotlivých lokalit. A nemusíme se přitom bavit o tom, že porovnáváme Malou Stranu a Dejvice, ale víceméně i v rámci jednoho jediného městského bloku mohou být ceny rozdílné podle dostupnosti specifických bodů občanské vybavenosti, především potom vstupů do metra a zastávek MHD.

Správa nemovitostí v těžkém prostředí

V Praze je celkově velice těžké provozovat nemovitosti tak, abyste neměli problémy jak s lidským faktorem, tak i s dalšími součástmi tohoto podnikání. Kupříkladu činžovní domy Praha velice často využívají možnosti správy nemovitostí, protože při větším počtu ubytovaných osob, ať už domácích nebo cizinců, vzniká spousta problémů a objektů k řešení. Pro jednoho člověka se jedná o víceméně neúnosnou záležitost, ale pro tým zkušených pracovníků v rámci naší realitní kanceláře, se jedná o denní rutinu, kterou zvládnou bez mrknutí oka.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667