Prodej, pronájem i kompletní servis palivových nádrží na jednom místě

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.7.2022 | Auto-moto, logistika

Palivové nádrže jsou pro většinu společností velice důležitou součástí běhu firmy. Pokud by neměli možnost tankovat naftu nebo AdBlue do svých vozidel kdykoliv, kdy potřebují vyjet, vznikala by tím celá řada komplikací.

Z luxusu, kterým byly ještě poměrně dost nedávno, jsou tak v moderním světě už téměř absolutní nutností, přičemž je hlavním důvodem zvýšená dostupnost všech těchto technologií. Společnosti jako je právě ta naše vám navíc dávají možnost na jednom místě nejen nádrž zakoupit, ale také zařídit její zapůjčení a kompletní servis.

Koupě nádrží na paliva je jednoduchá

Ačkoliv je potřeba splňovat určité bezpečnostní normy a podmínky pro to, abyste mohli mít v rámci společnosti vlastní nádrž na paliva, tak v drtivě většině případů není problém s jejich splněním. Většina společností nebude mít ani sebemenší problém s výběrem jednotlivých nádrží, protože má možnost zakupovat nádrže na naftu o různých velikostech, orientacích i s různými vlastnostmi.

V cenovém rozsahu tak můžete získat nádrže o různém obsahu, ale také především o spoustě dalších specifických vlastností. Jde zde o rozdílné druhy přístupu k tankování, standardy průtokoměrů, nebo také různé příslušenství.

Zapůjčení nádrží a servis není žádný problém

Ne každá společnost ale dokáže nádrže na naftu či nádrže na AdBlue využít v takovém měřítku, aby pro ně byla dostatečně výhodná rovnou jejich koupě. Díky tomu tak nabízí naše společnosti eurotankdiesel.cz také možnost zapůjčení nádrží na různě dlouhou dobu pronájmu.

Ačkoliv nádrže samy o sobě jsou velice stabilní a odolné zařízení, tak jsou věci, které je na nich potřeba pravidelně servisovat. Především potom gumové součásti jako jsou hadice čerpacího systému mohou být postupem času zpuchřelé, což znamená nutnost jejich výměny.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667