Přebalovací pulty Scarlett

Zadavatel: BEOM.cz | 28.7.2017 | Obchod, e-commerce
Scarlett.cz
Autor fotografie:
Scarlett.cz

Čekáte miminko a chcete mít veškerou výbavičku vzorně připravenou ještě před jeho samotným příchodem na svět? Pak jistě usilovně přemýšlíte nad tím, co všechno pořídit, abyste byli na péči o své maličké dokonale připraveni. Přebalovací pulty Scarlett by neměli ve Vaší domácnosti chybět! Poskytují komfort při každodenní náročné péči a ulevují každé mamince při přebalování a i oblékání miminek a to nesčetněkrát za den.

Proč zvolit přebalovací pult Scarlett?

Přebalovací pulty Scarlett díky své výšce umožňují rodičům přebalovat miminko ve vzpřímené poloze. Není tedy nutné se několikrát denně ohýbat a přetěžovat už tak velmi namáhanou páteř. Dále díky umístění přebalovacího pultu máte vše potřebné vždy po ruce a především na jednom místě, takže kdykoliv sáhnete a ihned máte. Nemusíte řešit odbíhání s miminkem v náruči během přebalování a hledání drobností, krémů a dalších potřeb po domácnosti.

Široký sortiment

V nabídce našeho internetového obchodu Scarlett.cz si můžete vybrat z mnoha modelů. Přebalovací pulty Scarlett můžete pořídit v závislosti na velikosti prostoru, který máte k dispozici. Jsou zde jak klasické malé přebalovací pulty, tak i rozměrnější přebalovací komody. Ty se dají po odejmutí pevné přebalovací podložky v dětském pokojíčku i nadále využívat například k uložení oblečení, či dalšího vybavení pro Vaše děťátko. Vybírat můžete rovněž z různých druhů materiálů a barev. Na výběr jsou jak oblíbené bílé, tak i barevné kombinace a přírodní zpracování.

Další vybavení za hubičku

Klasický přebalovací pult se neobejde bez přebalovací podložky. I ty máme skladem v naší nabídce. Zakoupit můžete jednobarevné varianty, ale i kousky s něžnými dětskými motivy. Nabízíme jak podložky s pevnou vložkou, tak i měkké. Rozměrově jsou podložky pak navrženy tak, aby pasovaly na naše přebalovací pulty Scarlett. Zakoupit lze i prostěradla pro přebalovací podložky pro větší pohodlí Vašich nejmenších. 

Témata: přebalovací pulty, přebalovací pulty Scarlett, přebalování | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz