BILSTEIN CEE se pouští do revitalizace brownfieldu

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 28.7.2016 | Průmysl, energetika

Králův Dvůr (Pressweb) - 28. 7. 2016: Dvacet milionů korun bude stát přeměna nepoužívaných ploch středočeské studené válcovny plechů. Práci provedou místní firmy.

„V současnosti nepoužívané haly připravujeme na další rozvoj naší společnosti. Víme, že se  do České republiky chystají přesouvat výrobu naši tradiční zákazníci ze západní Evropy, kde náklady neúměrně rostou, přitom tady je kvalitní pracovní síla,“ říká Peter Uhrík, předseda představenstva společnosti BILSTEIN CEE.

Revitalizace zahrnuje kromě úvodních bouracích prací sedmi nevyužívaných výrobních hal a dalších nevýrobních budov i úpravu dalších hal, opravu fasády a oken a výstavbu parkoviště.

::

BILSTEIN CEE je tradiční český výrobce pásové oceli válcované za studena, jejíž výroba v Králově Dvoře začala v roce 1938. Firma produkuje zhruba 50 tisíc tun pásů ročně s cílem zvýšit výrobu na 80 tisíc tun. Zaměstnává 165 lidí a je součástí německé BILSTEIN GROUP. Skupina má zhruba třetinový podíl na celoevropském trhu, který představuje asi 2,2 milionů tun oceli.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024