Tým Expense Reduction Analysts posílil odborník na energie Tomáš Kopecký

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 28.7.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - 28. 7. 2016: Čerstvým partnerem sítě poradců Expense Reduction Analysts se stal jednatřicetiletý Tomáš Kopecký. Jde o zkušeného odborníka se znalostí evropského trhu s energiemi.

„Energetické zdroje jsou pro moderní společnost životně důležité. Firmy by proto o jejich využívání měly rozhodovat s maximální znalostí,“ míní Tomáš Kopecký. „Příchod Tomáše do týmu významně posiluje možnosti úspor, které můžeme našim klientům nabídnout,“ potvrzuje Jiří Rybár, řídící partner českého týmu Expense Reduction Analysts.

Tomáš Kopecký je už pátým rokem jednatelem a vlastníkem firmy 2K Energy, která se zabývá úsporami energií v domácnostech i firemních objektech, poradenstvím v oboru dotací, projekční činností a výrobou ekologických paliv. V segmentu energií ale podniká delší dobu, předchozích pět let byl šéfem a spoluvlastníkem velké firmy zabývající se podobnou činností.

Už jako student úspěšně prošel nástrahami podnikání – počátkem tisíciletí zareagoval na boom přicházejících nových technologií a založil firmu prodávající mobilní telefony. Brzy také získal ostruhy v mezinárodním obchodu, když o tři roky později otevřel dílnu na výrobu a vývoz nerezového zboží do Německa. Českobudějovický rodák v jihočeském krajském městě také provozoval první internetovou kavárnu či tři menší hotely.

Tomáš je absolventem elektrotechnické fakulty Českého vysokého učení technického, oboru Ekonomika a energetika. Mluví anglicky, německy a částečně i francouzsky. Je také majitelem a autorem několika technologických patentů a užitných vzorů týkajících se energetických úspor.

Je velkým sportovním nadšencem, věnuje se například lyžování, snowboardu, cyklistice nebo golfu. Jako držitel průkazu soukromého pilota rád létá, baví ho i řízení motorky, hra na akustickou kytaru, poker nebo čtení vzdělávací literatury.

::

Expense Reduction Analysts (ERA) je mezinárodní síť více než 700 odborných poradců, kteří se specializují na pomoc zejména malým a středním podnikům při zvyšování zisku snížením nepřímých provozních nákladů. Vznikla v roce 1992, působí již ve více než 30 zemích a má za sebou na 14 000 úspěšných projektů na snížení nákladů. Česká pobočka funguje od roku 2011. Více informací najdete na www.expensereduction.com.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024