Jezdecké potřeby kupujte u prověřených obchodníků

Zadavatel: UNIPEX CZ s.r.o. | 28.7.2014 | Sport, volný čas, zábava

České Budějovice (Pressweb) - Léto je na vrcholu a milovníci jízdy na koních si užívají dlouhých dní plných dobrodružství. Jezdectví u nás už dávno nepatří mezi sporty pro vyvolené nebo kratochvíle bohatých. Udělat si vyjížďku na koni dnes může skoro každý. 

Na koňském hřbetě můžete brázdit krajinu a využívat při tom sítě farem, kde přespíte, zatímco o koně se postarají profesionálové. Koňská turistika je zkrátka s trochou nadsázky stejně běžná jako turistika pěší.

Každý, kdo by si chtěl jízdu na koni vyzkoušet a strávit tak nezapomenutelnou dovolenou, by však měl dbát také na kvalitní jezdecké vybavení.
Jezdecké potřeby, které nejsou dostatečně kvalitní a bezpečné, mohou totiž celkový dojem z jízdy zásadně pokazit. Takové špatně padnoucí jezdecké kalhoty s nekvalitně zapracovanými švy vám z vyjížďky udělají peklo. A už vůbec nemluvíme o ochranných pomůckách, jako jsou helmy nebo páteřáky, jejichž špatný výběr nebo absence vás může stát zdraví...

Až budete plánovat nákupy jezdeckých potřeb, myslete na to, že se vyplatí nakupovat u profesionálů. Pokud navštívíte elektronický obchod Kamír & Co., můžete si být jistí, že jste na profesionály narazili. Prodávají tady nejen jezdecké potřeby, ale také veškeré další vybavení pro chov koní, jako jsou elektrické ohradníky pro koně nebo venkovní boxy pro koně, které si také sami vyrábějí. 

Nebojte se, že kvalitní zboží musí být drahé. U Kamíra dbají na to, aby v prodeji byly výrobky, které splňují všechna důležitá kvalitativní kriteria, ale byly zároveň dostupné. A nejde jen o plané řeči, lidé, kteří tady pracují, jsou sami aktivními jezdci a farmáři. Než se výrobek dostane do prodeje, musí projít testováním v terénu. Z kvalitu se tady ručí, o čemž ostatně svědčí i výborné hodnocení na srovnávači Heuréka.

Dejte na tradici a zkušené prodejce. Nakupujte jenom u takových obchodníků, kterým můžete důvěřovat. Jde koneckonců o vaše pohodlí, zdraví a nepopsatelný prožitek z jízdy v koňském sedle. 

Témata: jezdecké potřeby

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

UNIPEX CZ s.r.o.

Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
UNIPEX CZ s.r.o.
Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
Česká republika