Novicom jde naproti požadavkům odborníků na kybernetickou bezpečnost a přichází na trh s novým produktem BVS

Zadavatel: Novicom, s.r.o. | 28.6.2018 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Česká společnost Novicom úspěšně pokračuje v rozvoji svých produktů a jde naproti požadavkům odborníků na kybernetickou bezpečnost. To dokazuje přírůstkem do svého portfolia, zbrusu novým produktem BVS – Business Visibility Suite, jehož zrod byl slavnostně ohlášen ve čtvrtek 14. 6. 2018 v pražském hotelu Grandior.

Na tomto slavnostním oznámení uvedení produktu BVS na trh byly přítomny desítky předních odborníků a systémových integrátorů z oboru IT a také stávající partneři Novicomu. Zájemci, kteří se nemohli dostavit osobně, měli možnost sledovat ohlášení v přímém přenosu na facebookovém profilu Novicomu.

„BVS je stručně řečeno nástroj pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací IP zařízení a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou“, řekl o novém produktu obchodní ředitel Jindřich Šavel, který měl na slavnostním ohlášení hlavní slovo.

„Náš nástroj Business Visibility Suite pomáhá rovněž porozumět dopadům bezpečnostních incidentů na provozované business služby, a tím umožňuje tyto dopady současně minimalizovat“, dodal Jindřich Šavel.

BVS tedy unikátně propojuje svět IT technologií a business služeb organizace díky možnostem intuitivního modelování závislostí mezi těmito vrstvami. Hlavní výhodou je automatizovaný sběr metadat o síťových komunikačních vztazích mezi IT zařízeními s možností modelování zajišťovaných business služeb organizace.

Novicom nabízí v současné době následující dvě edice BVS:
1. BVS Network Edition – pro vizualizace aktuálního stavu IT infrastruktury a zachycení komunikací mezi IT zařízeními s uložením historie komunikací. Poskytuje představu o chování sítě – jaký typ provozu se v dané lokalitě vyskytuje.

2. BVS Business Edition – nadstavba nad síťovým modulem, která umožní modelování business služeb a jejich závislostí na IT infrastruktuře. Dává tak aktuální pohled na význam a kritičnost IT zařízení při provozování klíčových služeb pro koncové zákazníky.

Více o BVS produktové řadě: https://www.novicom.cz/bvs

BVS se tak stává druhým klíčovým produktem společnosti Novicom, a to vedle stávajícího AddNetu, unikátního integrovaného DDI/NAC nástroje. https://www.novicom.cz/addnet

„Tím se otevírají nové možnosti v oblasti usnadnění řešení kybernetických hrozeb, jak pro stávající, tak i pro potencionální partnery Novicomu a samozřejmě hlavně pro koncové zákazníky. Ti nyní mohou díky nástrojům AddNet a BVS od Novicomu získat komplexní řešení pro snadné napojení jejich organizace k centrům SOC (Security Operations Center), zajišťujícím okamžitý a kvalifikovaný incident response 24 hodin denně“, uvedl na závěr Jindřich Šavel.

Sestřih video záznamu slavnostního ohlášení BVS ze 14. 6. 2018: https://youtu.be/Z4rcgUplwhI

Témata: AddNet, BVS, Business Visibility Suite, cyber security, kybernetická bezpečnost, Novicom, network management, síťová správa | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Novicom, s.r.o.

Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba: Sylva Šavlová
Marketing & PR Manager
sylva.savlova@novicom.cz
Obrázek uživatele Novicom
Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na střední a velké... vice ›
Novicom, s.r.o.
Třebohostická 14
100 00 Praha 10
Česká republika
info@novicom.cz
Tel: +420 271 777 231