Ultrazvukové čističky a zvlhčovače mají široké uplatnění

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.6.2016 | Průmysl, energetika

Ultrazvukové systémy začínají stále více pronikat do soudobých provozů. Jedná se zejména o oblast strojírenství, dále potom o skladovací prostory a v neposlední řadě rovněž o zdravotnická zařízení. Všude tady je důležité zajistit buď vysokou čistotu, nebo přesné parametry vzduchu.

Ultrazvukové čističky pro čištění téměř všech povrchů

Ultrazvukové čističky mohou čistit prakticky jakýkoliv druh povrchu. Jejich obrovskou výhodou je vysoká efektivita a absence mechanického poškození – toto spojení není u systémů na jiných bází samozřejmostí.

Ultrazvukové čističky pracují na principu, kdy je v pracovním médiu vytvářeno spoustu miniaturních bublinek, které při svém pohybu zjednodušeně řečeno strhávají nečistotu z povrchů čištěných předmětů. Celá činnost trvá pouze několik sekund, případně minut. Jedná se tak o rychlou a účinnou práci. 

Ultrazvukové zvlhčovače pro optimální parametry prostředí

Ultrazvukové zvlhčovače jsou zařízení, jež fungují rovněž na principu ultrazvukových vln. Prostřednictvím těchto technologií je možné dosáhnout požadovaných vlastností vzduchu a to nejen vlhkosti, ale také kontroly teploty. A právě vlhkost vzduchu má co promluvit například do prašnosti ve výrobním procesu. Zvlhčovače vzduchu na principu ultrazvukového šíření se s oblibou využívají také ve specializovaných zdravotnických pracovištích.

Nákup se zárukou spokojenosti

Jak ultrazvukové čističky, tak i ultrazvukové zvlhčovače lze v případě potřeby pořídit se zárukou spokojenosti. Cesta je jednoduchá – je jí nákup u profesionálů v oboru. Navštívíte-li Ultrazvuk.eu, narazíte na široký sortiment zařízení a samozřejmě budete mít k dispozici rovněž odborné poradenství.

Ultrazvukové systémy čeká ještě větší rozmach – jde o zařízení, na které se lze stoprocentně spolehnout!

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667