Realitní kancelář vám pomůže nejen s koupí či prodejem nemovitosti

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.5.2018 | Reality, bydlení

Drtivá většina lidí si myslí, že jediným úkolem realitní kanceláře, je pomáhat s prodejem a koupí nemovitostí - ať už se bude jednat o byty nebo rodinné domy. Ačkoli je pravda, že realitní kanceláře jsou tu od toho, aby nám pomohli bydlení najít nebo aby nám naopak pomohli nemovitost prodat, v jejich seznamu služeb bychom našli i jiné služby, které určitě nelze opomíjet.

Není to jen o koupi nebo prodeji

Známá realitní kancelář v Praze Happy House Rentals nabízí svým zákazníkům i další služby, které jim mají pomoci s otázkou nemovitostí. Velice oblíbenou službou je například správa nemovitostí, což ocení především majitelé bytů či rodinných domů, kteří nemají pro svou nemovitost využití, nechtějí ji prodat nebo odjíždí do zahraničí a chtějí se mít kam vrátit.

Co je správa nemovitostí?

Ještě více si službu známou jako správa nemovitostí představíme, abyste si mohli udělat představu, o co vlastně jde. Pokud se rozhodnete realitní kancelář v Praze oslovit s tím, že u nich chcete správu nemovitosti využít, můžete se spolehnout na to, že o vaši nemovitost bude postaráno jako v rukavičkách. Realitní kancelář se o váš byt nebo dům postará v době, kdy buď nebudete přítomni, nebo kdy nebudete sami chtít dané prostory využívat, ale nabídnete je k pronájmu. Realitka vyřídí veškeré papírování, bude komunikovat se zájemci, postará se o předání klíčů i přepsání energií, vybere nájem a zařídí pravidelné kontroly. Vy se nebudete muset o nic starat.

Chcete vědět víc?

Možná plánujete odjet na nějaký čas mimo naši zemi a správa nemovitostí by vám v mnohém vytrhla trn z paty. Pokud chcete vědět více, podívejte se na stránky happyhouserentals.com, kde najdete všechny potřebné informace, recenze od zákazníků, kteří se realitní kanceláří spolupracovali před vámi a samozřejmě i kontakt, skrze který se s realitní kanceláří spojíte.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667