Jezdecké potřeby tvoří stále větší část tržeb obchodu Vše pro farmu

Zadavatel: UNIPEX CZ s.r.o. | 28.5.2014 | Obchod, e-commerce

České Budějovice (Pressweb) - Ačkoli se internetový obchod Vše pro farmu, provozovaný společností Kamír & Co., vždy profiloval jako prodejce chovatelských potřeb, poměrně nedávno spuštěná sekce jezdeckých potřeb stále zvyšuje prodeje.

Obchod Vše pro farmu byl založen jako elektronická nadstavba kamenných prodejen firmy Kamír & Co. Po zprovoznění e-shopu došlo k velkému přílivu zákazníků, kteří vyhledávali kvalitu, nízké ceny a zázemí odborné firmy.

Důležitou přidanou hodnotou obchodu Vše pro farmu je kromě vlastních skladů a odborné vybavenosti zaměstnanců také skutečnost, že firma je ve většině případů přímým dovozcem prodávaného zboží (například elektrických ohradníků AKO a LACME) a zabývá se také záručním a pozáručním servisem. Pokud zde zákazníci nakoupí, pak tady také najdou rychlou a profesionální pomoc v případě poruchy.

Během posledních dvou let byl do e-shopu zařazen také sortiment jezdeckých potřeb. Dají se zde nakoupit veškeré jezdecké pomůcky jak pro jezdce, tak pro koně. Mezi nejprodávanější položky patří sedla, uzdečky, jezdecké boty, podsedlové dečky, ochranné pomůcky (přilby, vesty), rajtky, koňská kosmetika.

Nabídka není tak rozsáhlá jako u jiných obchodů, ale v prodeji najdete jezdecké potřeby, které je vždy skladem a za které se mohou provozovatelé obchodu zaručit jak co se týče kvality, tak nízké ceny. Zkušenosti na to mají - provozují totiž vlastní farmu s chovem koní.

Témata: jezdecké potřeby

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

UNIPEX CZ s.r.o.

Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
UNIPEX CZ s.r.o.
Rudolfovská 88
370 01 České Budějovice
Česká republika