Show Jana Krause - 30. 5. 2014: hosté

Zadavatel: FTV Prima, spol. s r.o. | 28.5.2014 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Zpěvačka Hana Zagorová, reklamní guru Josef Havelka a tanečník Jones Santos Santana se představí v Show Jana Krause.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 30. května ve 22.15 na Primě.

Hana Zagorová – zpěvačka, která se stala legendou. Má devět Zlatých slavíků, nazpívala 800 písní a jen u Supraphonu prodala deset a půl milionu desek.

Josef Havelka – zakladatel české reklamní agentury Leo Burnett, nositel prestižního ocenění Adman, které se uděluje významným osobnostem za celoživotní přínos české reklamě.

Jones Santos Santana „Flying Jonny“ – brazilský tanečník, a především skvělý a bezkonkurenční capoeirista. Jones pochází z brazilské oblasti Bahia. Do světa tance vstoupil již jako sedmiletý, kdy po boku svého otce vystupoval v mezinárodní taneční skupině Oba Oba. Od 13 let navštěvoval v Brazílii školu tance, kde se zdokonaloval ve svých oblíbených tanečních stylech: Afro Contemporary, salsa, samba a v dalších. V 18 letech se mu naskytla příležitost pracovat v Evropě a po krátkém angažmá ve Španělsku a absolvování mnoha salsa-kongresů po celé Evropě přesídlil do Prahy, kde od roku 2010 spolupracuje s taneční skupinou Tradición, a to nejen jako tanečník, ale také jako vynikající a bezkonkurenční capoeirista.

Témata: Show Jana Krause | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

FTV Prima, spol. s r.o.

Na Žertvách 24
180 00 Praha 8 - Libeň
Kontaktní osoba: Jiří Haramul
Vedoucí komunikace a PR
jiri.haramul@iprima.cz
Obrázek uživatele FTV Prima
Společnost FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima love a Prima ZOOM.Prima digitálně šířeným plnoformátovým programem určeným pro všechny diváky, kteří se chtějí dobře pobavit a u televize si užít tu nejlepší zábavu pro celou rodinu.... vice ›
FTV Prima, spol. s r.o.
Na Žertvách 24
180 00 Praha 8 - Libeň
Česká republika
pr@iprima.cz
Tel: +420 266 700 111