Nemějte obavy z pronajímání bytů

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.4.2020 | Reality, bydlení

Vlastnit nevyužitý byt může být velká přítěž. Jenže proč by měl být jakýkoliv byt prostě nevyužitý a dvojnásobně v případě, že se jedná o některý z vyhledávaných pražských bytů. Zájem o ně každoročně stoupá a s ním pochopitelně i ceny a výhodné podmínky pro jejich provozovatele.

Trend s obsazeností bytů v Praze

Praha je jedinou metropolí v České republice a je kulturním i obchodním bijícím srdcem země. Není tak divu, že postupem času dochází k odlivu starších lidí, kteří vyhledávají naprostý klid a pohodu jenž ve víru velkoměsta těžko zažijí. A o to méně důvodů je k údivu nad faktem, že se naopak plní pražské byty a ulice mladými lidmi se zájmem o živé město, kvalitní vzdělávání a lukrativní práci s kariérním růstem.

Sehnat přiměřený byt pro první stěhování do Prahy je přitom rok od roku složitější, protože kapacit ubývá a opravdu se dá říci, že je v tomto ohledu poptávka vysoko nad možnou potencionální nabídkou. Nárůst nájmu v Praze se navíc během posledního roku zvýšil o 3,5 %, což je dalším výhodným ukazatelem pro majitele nemovitostí.

Správa bytů a činžovních domů vám pomůže

Největším důvodem, proč se spousta lidí nakonec neodhodlá ke vstupu na realitní trh je vysoké riziko obchodní ztráty. To je ale každým rokem menší, a to především díky společnostem jako happyhouserentals.com, které svým klientům nabízí kompletní spektrum služeb, jenž je má účelně ochránit před ztrátami a újmami na majetku.

Správa činžovních domů či správa samostatných bytů je výhodným balíčkem služeb, které si může každý majitel nemovitosti poskládat přesně podle svých vlastních požadavků. Máte tak plnou jistotu toho, že neplatíte ani korunu navíc za části služeb, jenž nechcete anebo neumíte využívat. Služba je navíc nejen příjemně flexibilní, ale i svojí finanční náročností je přizpůsobená tomu, aby se při větším i menším rozsahu podnikání na realitním trhu stala výhodnou a únosnou pro budoucího klienta. Co více na to říci, zkuste se o kvalitně služeb přesvědčit na vlastní kůži. Nebudete litovat.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667