Investice pro majitele činžáků, která stoji za zvážení

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.4.2020 | Reality, bydlení

Být majitelem činžovního domu v jediné české metropoli může znít jako naprostý zlatý důl a vysněná práce. To se ale může zvrtnout každou vteřinou v nepříjemnou zkušenost a v lepším případě pouze na stres, v horším pak na nepříjemnou ztrátu peněz a majetku. Jenže co když nějaká rizika lze eliminovat?

Správa činžovních domů jako nová jistota

Velké realitní společnosti jako happyhouserentals.com se v Praze a jejím okolí mohou prezentovat nejen výtečnou nabídkou bytů a domů k prodeji a pronájmu, ale také spoustou dalších specifických služeb. Představa realitních kanceláří jako jednoúčelových prodejních partnerů je totiž dávnou minulostí a v našem hlavním městě to moc dobře vědí. Pro majitele činžovních domů v Praze tak můžeme najít takové služby, které vám mohou žít a pracovat s mnohem většími jistotami, než bylo v realitách možné doposud. Představujeme vám takto správu činžovních domů.

Jaké výhody může správa nést

Správa činžovních domů nese velkou spoustu výhod pro větší i menší podnikatele. Na úvodu spolupráce můžete očekávat kompletní inventář vybavení od profesionálů a zabezpečení vašeho majetku před krádeží a poškozením. Bez pečlivého záznamu se totiž jedná jen o slovo proti slovu a často tak majitelé nemovitostí přichází o spoustu peněz.

Jakmile je dohoda dokončení a inventarizace kompletní, tak se realitní kancelář začíná starat o nemovitost a její obyvatele včetně platebního styku a obsazenosti. To vše je nutně podpořené plnou mocí ze strany majitele nemovitosti, která má striktně dané hranice a nedovolí tak obchodníkům překročovat cílené pravomoci. Ve službě můžete využít naprosto základních položek jako je například úklid společných prostor, a dokonce i samotných bytů. Zabezpečení parkoviště, ostrahu a v některých případech dokonce i kompletní řízení včetně havarijního a bezpečnostního pojištění v případě nestandardních událostí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667