Aktivní pěna pro malá i velká auta

Zadavatel: BEOM.cz | 27.4.2017 | Auto-moto, logistika
CisticiProstredky-EkoGrado.cz
Autor fotografie:
CisticiProstredky-EkoGrado.cz

Ruční mytí vozů je bezesporu vždy nejkvalitnější a také nejlevnější metodou. Co ale dělat, pokud na takové mytí nemáte prostor, čas ani možnosti? Spokojit se budete muset s automatickou myčkou na auta. Vybrat tu správnou samozřejmě často není lehký úkol, ve hře je mnoho ukazatelů a otázek, na které Vám jistě každá obsluha dokáže odpovědět. Jako dodavatel kvalitní autokosmetiky a dalších prostředků pro péči o automobily doporučujeme využít vždy takovou automyčku, kde jsou k péči o vozy využívány bezkontaktní mycí prostředky, jako je například aktivní pěna.

Aktivní pěna pro vysokotlaké mytí

Zejména automatická mycí centra a standardní mycí linky využívají především bezkontaktní prostředky, jako je aktivní pěna. Snadno si poradí s všedními nečistotami, jako jsou motorový olej, trus od ptáků a hmyz na čelním skle. Skutečně vysoce pěnivý přípravek smyje veškeré tyto nečistoty a přitom dokáže být velice šetrný k laku vozidla a zároveň o něj stále pečuje. Díky správnému ředění mohou vydržet velkoobjemová balení, která v naší nabídce najdete, velmi dlouho. Jedná se tedy o ekonomicky výhodné mycí prostředky, které jsou vhodné jak pro osobní auta, tak i pro nákladní a dopravní vozidla.

Německé přípravky představují špičku na trhu

Přípravky, které nabízíme v sortimentu našeho internetového obchodu CisticiProstredky-EkoGrado.cz zastupují výhradně německé značky, jako jsou Koch Chemie nebo Amstutz. Dlouhá historie a oblíbenost těchto přípravků dokazuje špičkovou úroveň. K dostání je nejen již zmíněná aktivní pěna, ale i nanokosmetika a další klasické čistící přípravky pro interiér i exteriér Vašich vozů. Dopřejte si pohodlný nákup ze svého domova a využijte širokou nabídku kvalitních přípravků za výhodně ceny.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz