Led trubicová svítidla mají více výhod

Led trubicová svítidla mají více výhod
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 27.4.2017 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Kolikrát déle vydrží led trubicová svítidla oproti klasickým zářivkám, zní nejčastější otázka při porovnávání rozdílu mezi těmito technologie, ale lidé často zapomínají na další výhody ledek. Ano, led trubicové osvětlení vydrží až 12,5 krát déle se špičkovými trubicemi značky Valtavalo, ale co odolnost proti nárazům či vysokým teplotám? Právě tyto vlastnosti předurčují led trubicová svítidla k nejširšímu využití. Například životnost běžných zářivek výrazně klesá při vyšších teplotách, ale právě ty jsou ve velkých průmyslových a administrativních provozech u stropu, kde jsou osvětlovací tělesa.

Špičkové led trubicové osvětlení? G4 Valtavalo

Led trubicová svítidla mají provozní životnost oproti zářivkám podstatně delší, ale existují velké rozdíly i mezi ledkami samotnými. Například špičková led trubicová svítidla G4 mají garantovanou životnost až 125 000 hodin, což je i mezi led trubicemi mimořádné. Při testu magazínu LuxReview se G4 mezi 12 značkami umístila na prvním místě, a to se ani neposuzovala doba životnosti. Led trubicové osvětlení se testovalo jen na základě porovnávání světelné účinnosti, spotřeby energie, kvality světla, odstínu světla a blikání. Led trubicové osvětlení G4 je totiž první trubicí, která prakticky nebliká. Procento blikání je u G4 na hranici 5 %, přičemž běžné ledky je mají okolo 30 %.

Led trubice se snadno namontuji místo běžných zářivek

Led trubicové osvětlení se nyní vyplatí zavádět i ve velkých průmyslových a obchodních provozech. V počátcích této technologie firmy odrazovala vyšší cena, dnes je to ekonomický výhodné řešení. Například trubice E3 Valtavalo, které jsou jednodušší a levnější než G4, se při minimálních úpravách dají montovat do původních osvětlovacích těles, kde dříve byly klasické zářivky. Navíce led trubicové osvětlení E3 vydrží svítit o 10 až 35 procent déle než běžné led trubice. Trubice E3 mají lepší světelné parametry, například nevyzařují UV záření a generují jen minimum tepla

Témata: led trubicová svítidla, led trubicové osvětlení, LED trubice, led zářivky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300