Luxusní provázkové záclony Vesardi

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 28.4.2016 | Obchod, e-commerce

Hradec Králové (Pressweb) - Hledáte zajímavou dekoraci do svých oken nebo alternativu k běžným záclonám, závěsům či k žaluziím? Pořiďte si provázkové záclony, které vnesou útulnost do každého interiéru. Moderní provázkové záclony jsou netradičním doplňkem do všech obytných místností. Hodí se do ložnice, obýváku, kuchyně, předsíně a dají se využít též jako dveřní závěsy.

Záclony z provázků zakoupíte v mnoha atraktivních odstínech a provedeních v internetovém obchodě Vesardi.cz. Záclony se zde nabízejí jako jednobarevné, vícebarevné nebo zdobené atraktivní stříbrnou nití, které v porovnání s dalšími provázkovými záclonami působí mnohem slavnostněji. Mezi zákazníky jsou samozřejmě nejoblíbenější záclony bílé barvy. Ty se dají univerzálně použít opravdu kdekoliv a sladit s jakýmkoliv bytovým textilem.

Provázkové záclony na míru vašim oknům

Provázkové záclony Vesardi jsou střižené na míru. To znamená, že si je můžete nechat v obchodě přímo upravit nebo tyto úpravy provést až doma. Rovněž k nim doporučujeme pořídit sponu pro snadné sepnutí a prací sáčky, díky nimž je budete moci dát pohodlně do pračky k dalšímu prádlu.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854