Samolepky na stěnu jsou hitem designérů pro rok 2016

Samolepky na stěnu jsou hitem
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 28.4.2016 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Jsou trendy, které nestárnou, a je pravda, že bílými stěnami nic nepokazíte. Moderní byt si však žádá také trochu experimentu a kreativity. Samolepka na stěnu je možností, jak si vyzdobit jakýkoliv prostor a je zajímavější variantou než klasické obrazy či tapety. O jejich oblíbenosti ostatně svědčí jejich rostoucí prodej. Samolepky na stěnu jsou přitom stále zárukou originality, která dá vyniknout osobnosti lidí, jenž prostory obývají.

Samolepky na stěnu velmi často doporučuji svým klientům. Působí totiž velmi svěže a každého, kdo danou místnost navštíví, zaujmou“, popisuje svoji dlouholetou zkušenost Eva Novotná, která se živí jako bytová návrhářka. A doplňuje: „Samolepka na stěnu se hodí jak do kuchyně, obývacího a dětského pokoje, tak třeba na chodbu. Nejlépe vynikne, pokud je pod nimi kontrastní barva zdiva.“

Samolepky na stěnu ve formě stromu jsou velmi populární již z předchozích let. Kdo by si také nechtěl vyrobit zahradu přímo u svého gauče? Nicméně do obliby se dostávají i jiné vzory a zájemce má tak na výběr ze skutečně širokého portfolia. V souvislosti se samolepkami na stěnu je tak často mluveno o hitu tohoto roku, který nabývá na zajímavých obrátkách.

A co je snad na samolepkách na stěnu největší třešničkou na dortu, je fakt, že si je může dovolit skutečně každý. Jejich příznivá cena je naprosto neúměrná estetické zajímavosti takové dekorace. Jedna ze spokojených uživatelek k tomu říká: „Máme malé děti a chtěli jsme jim nějak zajímavě upravit pokoj, když odjely na dětský tábor. Ve chvíli, kdy uviděli samolepky na stěnu představující letící fotbalový míč a závodní auto, mysleli jsme, že snad vděčností vyskočí až do stropu.“

Samolepky na stěnu se tedy hodí nejen v situacích, kdy zcela měníte podobu jednotlivých místností, ale také ve chvíli, kdy si chcete nějaký prostor ozvláštnit levným a zajímavým způsobem. Ne nadarmo jsou samolepky na stěnu číslem jedna předních designérů.

 

Témata: samolepky na stěnu, samolepka na stěnu, samolepka | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300