Noste šperky, které okouzlily i známé celebrity!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.3.2018 | Obchod, e-commerce

Mnoho lidí se vzhlíží v celebritách, hercích a herečkách, zpěvačkách, sportovcích i jedincích. Není na tom nic špatného, populární osobnosti v sobě zkrátka mají něco, čím nás přitahují, inspirují a motivují k tomu, abychom i my byli lepší. Hodně lidí a to nejen žen, ale i mužů, se u celebrit inspiruje i jejich vzhledem. Často chceme nosit stejné nebo alespoň hodně podobné oblečení, snažíme se o stejný styl, stejné kouzlo. A víte co? Co kdybychom vám řekli, že si můžete pořídit šperky, které nosí například Jennifer Aniston, Justin Bieber nebo populární fotbalista Cristiano Ronaldo?

Buďte světoví!

Ne, neděláme si z vás srandu. Pokud opravdu toužíte po šperku, který můžete vidět na zápěstí Beyoncé, Davida Beckahama, Lionela Messiho, Davida Guetty, Madonny, Akona, Katty Perry a mnoho dalších, pak pozorně čtěte dál. Představíme vám totiž exkluzivní šperky, které mají nejen jedinečný styl, ale i skryté poselství.

Znáte šperky Nialaya?

Slyšeli jste již někdy o značce Nialaya? Pokud ne, pak je dobře, že čtete dnešní článek. Tahle značka si totiž zaslouží pozornost! Šperky Nialaya jsou celosvětově známé. Vyrábí se ručně přímo v srdci Hollywoodu - konkrétně na Melrose Avenue. Velmi brzy se dostala do podvědomí hollywodoodských hvězd, v současné době se prodává v 90 zemích ve více jak 300 obchodech. Značka Nialaya má i 3 kamenné obchody, které se nachází v Tokiu, New Yorku a Los Angeles.

Šperky, které zdobí i pomáhají

Šperky Nialaya mají za úkol nejen svého nositele zdobit, podtrhovat jeho krásu a vyzdvihovat jeho půvab. Jejich cílem je díky přítomnosti léčivých kamenů stimulovat duchovní léčivé síly a nositele podporovat v jeho snech. Pořídit je můžete v e-shopu nia-sperky.cz, kde najdete pestrou nabídku určenou jak pro ženy, tak i pro muže. Šperky Nialaya si pro svůj netradiční původ, skrytý význam a zajímavý design dokážou získat úplně každého.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667