Kvalitní nemrznoucí směsi! Které to jsou?

Zadavatel: BEOM.cz | 27.3.2017 | Auto-moto, logistika
Čistící prostředky Ekogrado
Autor fotografie:
CisticiProstredky-EkoGrado.cz

Když se řekne nemrznoucí směsi, asi každý vybaví hned něco jiného. A ano, je to tak správně, na trhu je mnoho různých druhů směsí pro automobily a motorová vozidla. Které nemrznoucí směsi volit a podle čeho vybírat? V jaké cenové relaci? Jak velké množství zvolit? Český internetový obchod CisticiProstredky-EkoGrado.cz nabízí široký sortiment kvalitních produktů předních německých značek!

Nemrznoucí směsi do ostřikovačů jsou nejkupovanější!

Asi nejkupovanější vůbec jsou takzvané nemrzky do ostřikovačů. Jejich složení je vyvinuto tak, aby odolaly i opravdu tuhým mrazům do -20 °C. Ostřikovače tedy nepřestanou být funkční ani při velmi nízkých teplotách, proto se nemusíte bát snížené viditelnosti a nepříjemnostem na svých cestách. K zakoupení jsou balení v objemech od 2 do 30 litrů. Zvolit můžete i různě parfemovaná provedení.

Nemrznoucí směsi proti zamrzání nafty

I pro užitková motorová vozidla má internetový obchod s německými produkty Koch, Amstutz nebo Oehme širokou nabídku. Velkoobjemová balení po 5, 10 nebo 25 litrech nabízí jak nemrznoucí směsi proti zamrzání nafty, tak stejně i proti mrazu pro vzduchové brzdy. Tyto nemrznoucí směsi zlepšují dennodenní funkčnost nákladních a dalších vozidel.

Nemrznoucí směsi proti mrazu na skle

Pro řidiče osobních automobilů je skvělým pomocníkem takzvaný rozmrazovač skla. Je k dostání v balení s rozprašovačem, tudíž jej stačí pouze snadno a rychle na sklo Vašeho automobilu, či do zámku, pokud nemůžete odemknout a po chvíli zmrzlý led povolí a postačí jen klasická škrabka. Nemrznoucí směsi proti mrazu na skle jsou oblíbené a vhodné zejména pro řidiče, kteří každý den brzy ráno vyráží na své cesty a nehodlají zbytečně ztrácet ani minutu!

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz