Luxusní náramky, kterým podlehly české celebrity. Podlehnete jim i vy?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 28.2.2019 | Sport, volný čas, zábava

Mnoho lidí se inspiruje známými osobnostmi. Pro nejednoho z nás se nějaká česká celebrita stala jakýmsi vzorem. Sledujeme jejich styl oblékání, inspirujeme se jejich účesy, baví nás jejich život. Mnoho známých českých osobností doslova podlehlo luxusním náramkům, které mají své kouzlo, jsou vyrobené z kvalitních materiálů a na zápěstí zkrátka vypadají božsky. A těmto náramkům můžete podlehnout i vy!

Ozdoba, která nebije do očí, ale udělá dojem

Náramky, o kterých je řeč a které můžete pořídit na stránkách nia-sperky.cz nejsou nijak zvlášť nápadné, při nošení nikterak nebijí do očí, ale jakmile si jich někdo všimne, udělají na něho nesmírný dojem. Díky jejich propracovanému designu se dají nosit prakticky k čemukoli, ať už na sobě máte společenské šaty nebo třeba obyčejné tepláky. Takové náramky se stanou ozdobou každého zápěstí, ať už budou patřit muži, nebo ženě.

Jaké české celebrity již mají svůj náramek?

Zaujala vás představa, že budete nosit stejný náramek, který na svém zápěstí hrdě nosí nějaká známá osobnost? V tom případě byste se měli podívat například na zápěstí Elišky Bučkové, Taťány Kuchařové, Lukáše Váchy nebo Tomáše Berdycha. Všechny tyto známé tváře a samozřejmě i mnoho dalších již své náramky má. Podívejte se, jaké pánské náramky učarovaly známému tenistovi a možná vás jeho volba přiměje k nákupu.

Vyberou si muži i ženy

V e-shopu nia-sperky.cz najdete pestrou nabídku náramků jak pro ženy, tak i pro muže. Dámské náramky jsou jemnější, střídmější, naopak ty pánské jsou více vidět. Ať už budete vybírat náramek pro sebe, nebo se rozhodnete pořídit pěknou ozdobu někomu ze svých blízkých, v tomto e-shopu si jistě přijdete na své.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667