Jak vybrat kuchyňskou baterii pro dřez?

Zadavatel: Seokonzult.cz | 27.2.2019 | Reality, bydlení
dřezové baterie do kuchyně

Každý člověk by měl svému bydlení věnovat velkou pozornost. Přece jen chceme žít v domě či bytě, který je nám příjemný a který máme rádi. Zároveň musí být dům dostatečně úsporný a také moderní, abychom se za něj nestyděli. Důraz klademe zejména na výběr kuchyňské linky, kde nesmí chybět ani nábytkové úchytky, na které se bohužel velmi často zapomíná a se kterými jsme velmi často nespokojeni, jelikož jejich výběr necháme na dodavateli. Kromě kuchyňské linky je nutné dbát také na kuchyňský dřez, i když jsou dnes moderní hlavně úspornější myčky. A při výběru dřezu nesmíte zapomenout ani na vodovodní dřezové baterie.

Vodovodní dřezové baterie do kuchyně by rozhodně měly splňovat několik kritérií a parametrů. Hledět se musí hlavně na úspornost, kromě toho také na kvalitu a samozřejmě i na design.

Dnes je možné dřezové baterie koupit v mnoha provedeních. Existují nástěnné, které již téměř vymizeli z nabídky výrobců kuchyňských baterií, a také stojánkové, kde se klade důraz na design a funkčnost docílenou umístěním přímo v otvoru v dřezu.

Z jaké materiálu je dřezová baterie vyrobena?

Dbát se musí zejména na materiál, z jakého je dřezová baterie vyrobena. Povrchová úprava je velmi důležitá. Mezi nejčastěji kupovanými je rozhodně je rozhodně baterie z mosazi s povrchovou úpravou chrom nebo kvalitnější celonerezové baterie.. Nerez je známý hutní materiál proslulý tím, že díky obsahu chromu úspěšně odolává korozi, tudíž je dlouhá životnost zajištěna (pozor, korozi odolává, není vůči ní zcela imunní).

Dřezové baterie z nerezu mohou mít různé podoby. Existují leštěné klasické baterie, také matované nebo až saténové baterie. Novinkou na trhu jsou takzvané kartáčované nerezy, které mají hedvábný povrch, nízkou drsnost a vysoký lesk.

Praktičnost nadevše

Doporučujeme zejména takové dřezové baterie, které jsou vysoké. Vysoký kohoutek zaručuje praktičnost, snadněji se vám tedy bude umývat zelenina nebo ovoce, snadněji se vám bude v kuchyni vařit a umývat nádobí.

Témata: kuchyň, dřezové baterie, kuchyňské linky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Obrázek uživatele SEOkonzult.cz
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz