Chcete shodit povánoční kila? Grilujte na kameni

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 28.2.2014 | Obchod, e-commerce

Hradec Králové (Pressweb) - Vánoční svátky jsou v mnoha rodinách spojené s velkým hodováním. Jestliže jste přibrali kila, která vás teď trápí, začněte se změnami ve svém jídelníčku právě teď. Uvidíte, jak rychle půjdou nabraná kila dolů. Můžete třeba sportovat, ale pokud se nestravujete zdravě a vyváženě, velmi pravděpodobně moc nezhubnete. Vynechte přípravu pokrmů, jakou je smažení, místo toho se zaměřte na dušení, vaření v páře a grilování.

Ne ale ledajaké grilování, úplně nejvhodnější je grilování na kameni. Že ještě nemáte gril s žulovou deskou? Potom si jej neváhejte pořídit. Kromě žulového grilovacího kamene můžete sáhnout i po tom lávovém. Ten je sice o něco dražší, vlastnosti obou typů kamenů jsou však srovnatelné. Tato příprava je velmi jednoduchá a vy tak můžete grilovat jak k obědu, tak i večeři.

Grilujte například maso nebo zeleninu. Nevyužívejte žádné marinády, jen maso lehce potřete olejem a posypte bylinkami. Položte ho na rozpálený kámen a opečte z obou stran. Uvidíte, že se ani nebude příliš přichytávat a ve výsledku bude krásně propečené. Pokud gril ještě nemáte, zakoupíte ho v e-shopu Grilmen.cz.

Témata: grilování, Grilmen.cz | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854