Icq bude končit? Ne, právě naopak!

Zadavatel: Roman Ernst | 28.2.2014 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Dříve velmi oblíbený komunikační kanál ICQ online začíná mírně upadat v zapomnění. A je to škoda! Tvůrci se snaží stále přicházet s inovacemi a vylepšeními. Snaží se oslovit co největší okruh obyvatelstva. Nové prvky, nové přístupy a hlavně noví lidé – tím chtějí nalákat.

 Již delší dobu si ICQ můžete stáhnout do svého mobilního telefonu a být s vašimi kamarády a známými v kontaktu pořád. Každému se může stát, že mu operátor zablokuje paušál, nebo mu dojde kredit. V tu chvíli je ICQ nejlepší variantou, jelikož je zdarma. Dokonce je zde možnost získat volné smsky, takže napíšete přímo známému na mobil.

S každým upgradem přichází řada novinek. Mezi hlavní můžeme řadit zrychlené psaní nových zpráv, kdy můžete zprávu začít psát ihned v zobrazeném seznamu vašich kontaktů. Dříve byl problém, když jste si chtěli psát s více lidmi najednou, jelikož pro každou konverzaci sloužilo jedno samostatné okno. Nyní došlo k seskupení a vy si jen kamarády přepínáte pomocí záložek.

I ICQ jde s dobou, takže propojení s vaším telefonním adresářem není problém. Pomocí něj se při zapnutí automaticky vyhledají přátelé, kteří icq používají také. Odpadl tedy složitý proces vyhledávání dle přezdívek, čísel či emailů.

Pokud jste neměli rádi „blikající“ okénka, tak i tento deficit se povedlo autorům vymazat. Když budete nepřítomen, a pak se vrátíte zpět, naběhne vám okno se všemi zprávami a vy si je pohodlně všechny prohlédnete. Jistě vás nebavilo se stále prodírat celou historií, abyste našel tu danou konverzaci a ten daný text. Tým zařadil do historie filtry, které vám tento proces určitě ulehčí.

Tím samozřejmě řada novinek nekončí. Dále zde naleznete nový vzhled, lehčí odesílání zpráv, pohodlnější přístup a další.

Témata: ICQ online

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika