Magazín pro muže: Zajímavosti z mnoha oblastí

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 2.8.2017 | Média, marketing

I v dnešní moderní době, kdy lidé zjišťuje zajímavosti hlavně v televizi, se najde mnoho těch, kteří si najdou chvíli, aby si přečetli nějaký článek. Je třeba upozornit na to, že poměrně dost upadá tištěná forma novin a časopisů a kupředu se dostává online forma na internetu.

Vše na jednom místě

Těch důvodů, proč lidé upřednostňují elektronické podoby časopisů a novin před tištěnými, je hned několik. Díky tomu, že většina z nás má chytré telefony, není problém se kdykoliv připojit na internet a to jak přes svá data nebo WIFI, která je v dnešní době k dispozici téměř všude. Prostřednictvím smartphonu si každý snadno najde články a informace, které ho zajímají a má k nim snadný přístup. Zároveň se nemusí namáhat tím, že by musel navštívit novinový stánek a následně se tahat s jeho oblíbeným časopisem.

Takové výhody přináší i online magazín pro muže Firstman, který je přístupný na internetu jak na počítači, tak i v telefonu.

Bydlení, cestování, sport, business,..

Firstman je určený pro všechny muže, pány i dospívající chlapce, kteří se rádi dozvědí něco o autech, zdravém životním stylu, novinkách v oblasti módy, ale i kariéry. Čeká Vás celkem devět zajímavých kategorií, ve kterých naleznete informace o automobilech a motorkách, tipy na vylepšení interiéru i exteriéru Vašeho obydlí, nápady, kam vycestovat, aktuální trendy z oblasti pánské módy, informace o novodobých technologiích, tipy na to, jak vylepšit svůj životní styl sportem, zajímavosti z oblasti vztahů z pohledu mužů, aktuality z oblasti vzdělávání, kariéry a businessu. Navíc je online magazín pro muže dostupný zcela zdarma. Což jistě uvítá mnoho potencionálních čtenářů případně čtenářek. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Obrázek uživatele MediaUp Agency s.r.o.
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667