Chutné jídlo a dobré ceny? To je Bistro Lokálka…

Chutné jídlo a dobré ceny? To je Bistro Lokálka…
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 1.8.2016 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Každý si rád čas od času vyrazí na dobré jídlo. Usadí se v příjemném prostředí, vybere si z pestré a stále se obměňující nabídky a využije bezkonkurenčních pořizovacích cen. Pakliže se vám již nyní sbíhají sliny, neváhejte a navštivte Bistro Lokálka v Českém Těšíně, které vás mile překvapí.

Bydlíte-li nedaleko přechodu do Polska, pak si nenechte ujít denní nabídku místního bistra, jež je pověstná právě díky lahodné a vynikající chuti prezentovaných pokrmů. Je to Bistro Lokálka, s nímž se vymaníte z běžného stereotypu mdlých chutí a poznáte něco nového a chutného.

Denní nabídka a pravidelné speciality

Základem úspěchu jakéhokoliv bistra je bezpochyby kvalita předkládaných pochutin. A v tomto směru je Bistro Lokálka skutečně na výši. Každý týden se můžete seznámit s novým jídelníčkem, jemuž vévodí dvě polévky a až čtyři hlavní chody.

A zrovna kvůli nim vězte, že se tento prvotřídní podnik vždy trefí do vašich náročných chutí. Navíc, velkým porcím za skvělé ceny nelze v tomto ohledu určitě nic vytknout.

Vedle naprosté klasiky v podobě smaženého sýru objevíte také moravského vrabce, zapečená krůtí prsa, plněné paprikové lusky nebo luxusního čerstvého pstruha na másle. K tomu lahodný mok dobrého pití, kávu po obědě a budete moci spokojeně odejít.

Ideální zastávka při plánovaném výletu

Neomezujte se pouze pracovními obědy a navštivte Bistro Lokálka v jakékoliv ostatní dny. Místo, které je vhodné i k odpočinku při sportování či jiných aktivitách s rodinou. Sami se ostatně můžete přesvědčit o tom, že po první návštěvě a pohlazení chuťových buněk budete pravidelným návštěvníkem tohoto restauračního zařízení.

Bistro Lokálka, to je vynikající situování, poklidné a nadstandardní zázemí a hlavně dokonalá kuchyň, jíž přijdete velice rychle na chuť. Nuže nezbývá, než si prohlédnout aktuální denní nabídku a vyrazit…

Témata: bistro Lokálka, Lokálka Český Těšín, cestování, bistro | Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300