Kovové konstrukce na míru

Kovové konstrukce
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 1.8.2016 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Už jste se někdy zamýšleli nad tím, jaký materiál zvolit pro stavbu skleníku, zahradního domku, chatky, zábradlí, garáže nebo terasy? Tou nejtrvanlivější a na montáž nejjednodušší konstrukcí, kterou můžete zvolit, jsou kovové konstrukce.

Nejde sice o stavby, které si naplánujete a postavíte svépomocí se základním nářadím, ale investice do kvality a profesionální práce se vám stokrát vrátí. Z kovové konstrukce je možné postavit cokoliv. Neexistují žádné limity v jejím plánování. Vaše fantazie se zhmotní velmi rychle.

Máte-li jakoukoliv představu, obraťte se na profesionály ve svém oboru a nechte si vypracovat návrh řešení. Jsme specialisté a naším hlavním zaměřením je kovovýroba. Přetvoříme hutní výrobky na kovové konstrukce přesně podle Vašich představ.

Co je pro to potřeba? Vaše představa, ideálně vtělená do výkresu či projektové dokumentace. Nemáte-li, nevadí. Na základě Vašich instrukcí jsme připraveni vytvořit dokumentaci ocelové konstrukce a po Vašem schválení ji podle výkresu nejen připravíme, ale i dopravíme na místo a smontujeme.

Ocelové konstrukce jsou všestranně použitelné kvalitní stavby. Je možné z nich vyrobit ploty a oplocení, vrata a brány, ale také nosné konstrukce všeho druhu, které se stanou kvalitním základem pro kvalitní stavby všeho druhu, ať už potřebujete jen základ pro chovatelské klece, anebo poptáváte nosnou konstrukci pro větší stavbu.

Ocelové konstrukce montujeme za pomoci nejmodernějších technologií svařování, které garantují vysokou kvalitu a trvanlivost všech spojů. Rádi stavíme pro chovatele a zahradníky, pro stavebníky ale i pro provozovatele solárních panelů a nezastavíme se ani před velmi netypickými požadavky. Jednoduše řečeno: Co lze namalovat do výkresu, to lze i vytvořit v reálu. Ocelové konstrukce jsou naším posláním.

 

Témata: ploty, kovovýroba, plotové dílce, kvalitní kovovýroba | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300