Jak vybrat pánský šperk

Oblíbenost pánských šperků
Zadavatel: Lucie Štiková | 28.12.2022 | Sport, volný čas, zábava
Autor fotografie:
Pánské šperky

Kde jsou ty doby, kdy si muž vystačil jen s mýdlem a nůžkami .. to je doba pradávná.. dnes se muž cítí mužem nejen vypracovaným tělem, čistým zevnějškem a přesně střiženými vousy, ale i doplňky, kterými dává najevo svou osobnost, své pocity a doplňuje tím své vzezření.

A to přesně dokáží podtrhnout šperky – oblíbenost ocelových šperků není potřeba dokládat, navíc v kombinaci s kůží je perfektní výsledek zaručen. Takové šperky nabízí italská společnost Police, jedná se především o náramky a náhrdelníky, které jsou ušité na míru mužům. Náhrdelníky proto můžete zapnout bud na 50 nebo 70cm, náramky jsou vyrobeny v délce 20-22cm, což je přesná velikost pánské ruky.

Někomu sluší zemité barvy jako je zmiňovaná kůže nebo ocel, jinému kov stříbrný nebo zlatý.

Ze zlatých pánských šperků doporučujeme řetízky v délkách 50-60cm, u zlatých pánských náramků je to již zmiňovaná délka 20-22cm, nejoblíbenějšími vzory bývají anker, pancer nebo figaro, ale nabídka bývá širší.

Dalším oblíbeným šperkem na řetízek je propracovaný pánský přívěsek, nejčastěji to bývají zlaté destičky, kam je možné v dnešní době nechat laserem vytisknout rytinu např. monogram, datum výročí, srdíčko, vzkaz „Miluji Tě“, meze nápadů nemají hranice.

Vybírat můžete i pánské prsteny, jak ve zlatě nebo stříbře, ale zde je potřeba znát přesnou velikost prstenu – co jeden mm to jedna velikost, takže o strefování to nebude.. nejčastěji bývají pánské velikosti přibližně od vel. 60 až třeba 72, což je již velký rozdíl a zde doporučujeme nejdříve přeměřit a poté zakoupit.

Ze stříbrných nebo zlatých doplňků zmiňme oblíbené kravatové spony, manžetové knoflíčky a nebo např. stříbrný perořízek na otevírání dopisů, stříbrné obouvátko aj.

Jak vidno, muži jsou opečovávaní již jako ženy, výběr je obrovský a přesto, každému sluší něco jiného, tak s chutí do výběru.

Témata: šperky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Lucie Štiková

K Lesu 310
37001 Nové Homole
Kontaktní osoba: Lucie Štiková
majitelka
sperky@sperky-nm.cz
+420602879435
Obrázek uživatele Šperky-NM
Šperky-NM
K Lesu 310
37001 Nové Homole
Česká republika
sperky@sperky-nm.cz
Tel: 602879435