Koše na papírové ručníky Katrin

Zadavatel: BEOM.cz | 28.12.2018
KatrinCz.eu
Autor fotografie:
KatrinCz.eu

Spravujete komerční prostory a staráte se i o hygienické podmínky? Pokud řešíte toalety ve veřejných prostorách, jistě je pro vás těžké udržet vysokou úroveň kvality a současně zajistit svému personálu i snadnou údržbu. Toalety jsou místem, které využívají malí i velcí, ženy i muži. Každá skupina má však svá specifika a přesto všichni chtějí být spokojení. Jak toho dosáhnout?

Pokud řešíte hygienu v komerčních nebo veřejných prostorách, je třeba klást důraz na jednoduchost i kvalitu. Hygiena Katrin je vyhlášenou a ověřenou značkou zabývající se kvalitou hygienických potřeb a individuálních řešení. Samozřejmostí na toaletách jsou nejen klasické hygienické potřeby, ale také odpadkové koše na papírové ručníky.  Ty bývají mnohdy velmi podceňované a pak se bohužel použité dámské hygienické potřeby nebo papírové ručníky povalují všude možně a to vizitku kvality služeb určitě nepřinese.

Malé i velké koše na papírové ručníky

V sortimentu internetového obchodu KatrinCz.Eu jsou k zakoupení skladem různé koše na papírové ručníky Katrin, které dokonale vyhovují účelům na toaletách. Do jednotlivých kabinek toalet lze umístit menší koše o objemu 8l nebo i 25l, podle frekvence využití, samozřejmě. K umyvadlům pak nabízíme větší koše až do objemu 50l. Praktické jsou závěsné koše, které lze snadno připevnit na stěnu.

Co se designového řešení týká, vybírat může klasické bílé koše na papírové ručníky Katrin, nebo jsou k dispozici nerezové varianty. Stejně tak záleží jen na vás, zda si vyberete koše s víkem, nebo otevřené pro snadnější odhození použitých papírových ručníků. Značková kvalita slibuje velice odolné plasty i kov, ze kterých jsou koše vyráběny. I propracovaný design a moderní vzhled koresponduje se zbytkem hygienických potřeb a produktů jakými jsou například zásobníky a dávkovače. Vše tedy můžete mít stylově jednotné, praktické a moderní zároveň.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz