Prošli nebo neprošli byste neohlášenou kontrolou ze státní správy?

Zadavatel: Seokonzult.cz | 27.12.2018 | Veřejná správa, instituce
neohlášená kontrola

Podnikáte? V tom případě na vás máme otázku. Prošli nebo neprošli byste neohlášenou kontrolou ze státní správy? V současné době se v České republice nachází až čtyřicet procent podnikatelů, kteří by neohlášenou kontrolou ze státní správy neprošli. Přesně čtyřicet procent podnikatelů totiž nemá ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce a požární ochrana, a to se jedná o zákonné povinnosti, které je nutné mít vyřešené, jinak hrozí statisícová, až milionová pokuta, kterou si rozhodně za klobouček žádný podnikatel nedá.

Pokud jste si nyní uvědomili, že spadáte do skupiny podnikatelů, kteří nemají vyřešené BOZP a PO, je načase s tím něco udělat. Možná nemáte čas řešit takové věci, i když jsou to zákonné povinnosti, proto využijte nabízených služeb společností zaměřující se na BOZP a PO. Právě ty vás totiž mohou ze šlamastiky dostat, dokonce vás i v případě neohlášené (také ohlášené) kontroly zastoupí.

Kdo vás zastoupí?

Profesionální zastoupení vám nabízí firma Extéria, s. r. o. která je dnes přední společností poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. Dnes je firma Extéria rozrostena nejen na území České republiky, ale také nabízí poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany také na Slovensku.

Aktuálně má firma tisíce spokojených klientů, které v případě kontroly ze státní správy zastoupí na výbornou. Projděte kontrolami i vy.

Proč si vybrat Extérii?

Důvodů, proč si vybrat firmu Extéria, je mnoho. K hlavním důvodům patří nejlepší, nejvýhodnější cena na trhu, která je zároveň nejnižší. Nemyslete si ale, že nízká cena bude mít dopad na kvalitu poskytovaných služeb, tak to opravdu není. Nízké ceny nemají v žádném případě dopad na kvalitu poskytovaných služeb.

Dalším důvodem, proč si vybrat firmu Extéria, je také to, že nic navíc neplatíte. Neplatíte nic ani v případě, že je technik u vás déle, než se očekávalo. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz