Bezpečnost práce se týká velkých podnikatelů i drobných živnostníků

Bezpečnost práce se týká velkých podnikatelů i drobných živnostníků
Zadavatel: Seokonzult.cz | 27.12.2018 | Služby
Bezpečnost práce

Bezpečnost práce a požární ochrana – to jsou dvě témata či oblasti, které nejsou známé čtyřiceti procentům podnikatelů. Ti mohou na svou nevědomost zaplatit, a to ve chvíli, kdy na dveře podniku zaklepe neohlášená kontrola ze státní správy, která za nevyřešené BOZP a PO uděluje nemilosrdně vysoké pokuty sahající mnohdy až do několika set tisíc či do několika milionů korun. Sice drtivá většina podnikatelů ví, co je to bezpečnost práce a požární ochrana, bohužel řada z nich si myslí věci, které nejsou pravda.

To, že musí být vyřešené BOZP a PO, jsme si již prozradili. Jedná se o zákonnou povinnost, v případě nevyřešení hrozí zmiňované pokuty. Pokuty však hrozí i v případě, že je bezpečnost práce a požární ochrana vyřešena špatně. Například pokud není každý rok prováděna prověrka BOZP, je to špatně, pokud nejsou zaměstnanci seznámení s riziky, taktéž je to špatně.

Než abyste měli bezpečnost práce a požární ochranu vyřešenou nesprávně, doporučujeme vám obrátit se na odborníky, v tomto případě na firmu Extéria, s. r. o., která nabízí zajímavý roční balíček služeb BOZP a PO nazvaný velmi trefně “Klídek”.

Seznamte se s balíčkem Klídek

Balíček Klídek nabízený firmou Extéria je roční balíček služeb BOZP a PO, díky kterému se nebudete muset o bezpečnost práce a požární ochranu zajímat. Balíček Klídek rovná se postarání se o všechno, co s bezpečností práce a požární ochranou souvisí. I když si možná myslíte, že BOZP je jen školení, je to naopak soubor povinností, jež jsou definovány zákonem. Samotné školení je samozřejmě nutné, ale je to jen zlomek toho, co musíte mít takzvaně “pod palcem”.

Proč využít roční balíček služeb BOZP a PO Klídek?

Nejen, že roční balíček služeb BOZP a PO je nabízen za bezkonkurenční cenu (která mimochodem nemá žádný dopad na kvalitu poskytovaných služeb), ale také při spolupráci s firmou máte jistotu, že nikdy nebudete nic platit.

Plusem je také to, že je zde možnost objednat si balíček služeb Klídek online na webové stránce bezpecnepodnikani.cz.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Seokonzult.cz

Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Obrázek uživatele SEOkonzult.cz
SEO Specialista Tomáš Stýskala již od roku 2009 poskytuje služby optimalizace webových stránek, linkbuildingu a PR.
Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz