Společnost Steeltec pracuje s hutními materiály. Co konkrétně dělá?

Zadavatel: Seokonzult.cz | 27.12.2018 | Průmysl, energetika
Steeltec

Strojírenství je obor, který má velmi slibnou budoucnost. Ne nadarmo se považuje za tahouna české ekonomiky. Stále více se do strojírenství hrnou lidé, kteří chtějí pracovat ve firmě se stabilním zázemí a jistou budoucností. Než se však do nějaké firmy zaměřující se na strojírenství přihlásíte jako nová pracovní síla, doporučujeme si o dané firmě něco zjistit, a to konkrétně to, jak prosperuje na trhu. Jedničkou na trhu v oboru strojírenství a kovovýroba je rozhodně společnost Steeltec.cz.

Společnost Steeltec.cz se zaměřuje na velkosériovou kovovýrobu. Zaměřuje se tedy konkrétně na vývoj a přípravu sériové výroby, dále také má v popisu práce lisování, svařování či případně lakování a následnou montáž a komplementaci výrobků. Díky svému zaměření si však sáhne i na strojírenské procesy, proto můžeme říct, že se nepohybuje jenom v oblasti kovovýroby, ale také v oblasti strojírenství.

Jistě víte, že ve zmiňovaných oborech se hojně pracuje s hutními materiály. Ve společnosti Steeltec.cz to není jinak. Kromě klasické oceli, která se využívá v oborech asi nejčastěji, se pracuje s jekly či případně se surovým železem a jinými podobnými hutními materiály.

Podívejme se na konkrétní procesy, díky nimž nahlédneme do zmiňované firmy.

Lisování kovů

Jedním z procesů je lisování kovů. Kovy se lisují už od deseti tisíci kusů, a to na sedmi automatických linkách. Kovy se při této fázi výroby také řezají na menší části do jednotlivých sérií. Při této fázi výroby se využívá zejména běžná nebo uhlíkatá ocel, nerez či barevné kovy.

Lakovna s předúpravou

Za zmínku stojí také lakovna s předúpravou, kde se využívají nové, moderní technologie, které jsou plné nejen interiérových, ale i exteriérových barev. Právě v lakovně s předúpravou se provádí povrchová úprava ocelových, hliníkových nebo případně pozinkovaných plechů, ale také se zde materiál odmašťuje.

Témata: steeltec, hutní materiály | Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Tomáš Stýskala
Bruzovská 1840
738 01 Frýdek-Místek
Česká republika
info@seokonzult.cz