3 nejčastější důvody pro refinancování hypotéky

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 30.12.2013 | Finance, ekonomika

Hradec Králové (Pressweb) - Připravili jsme pro vás článek, ve kterém se dozvíte, proč lidé nejčastěji refinancují svou hypotéku. Pod pojmem "refinancování" si můžete představit upravení podmínek úvěru, který se právě čerpá. Refinancování je možné pouze s končící fixací úrokové sazby. Proto si ho dopředu dobře rozmyslete.

Prvním důvodem je nevyhovující úroková sazba. Podmínky na hypotečním trhu se stále mění a je tedy možné, že vám po skončení fixace (za tři roky, za pět let) banka nabídne nevýhodný úrok. Svůj úvěr tak můžete vzít ke konkurenci a žádat tam. Druhým důvodem pro refinancování je upravení výše splátek.

Chcete platit méně nebo naopak více? Po skončení fixace máte možnost. Svou hypotéku si také můžete navýšit, pokud na to stačí váš příjem a ručení. Dalším běžným důvodem jsou poplatky. Možná jste byli nuceni sjednat si úvěr u drahé banky, protože u jiné byste ho třeba nedostali. Další důvody najdete na webu hypotečního poradce Hypomakléři.cz.

Témata: hypotéky, refinancování hypotéky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854