Jak se vyrábějí Bachovy esence

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 30.12.2013 | Zdraví

Hradec Králové (Pressweb) - Bachovy esence jsou speciální kapky - výtažky ze stromů, keřů a bylin - jejich výroba je založena na originální receptuře Dr. Bacha. Celkem se využívá 38 různých esencí, které pomáhají v mnoha oblastech. Esence příznivě působí na vaši psychiku a podporují vnitřní stabilitu. Díky nim se budete opět cítit vyrovnaní. 

Esence se vyrábějí z květů - proto se mnohdy označují jako květové esence. Květu musí být v plném rozkvětu a při sběru by se neměly nijak poškodit. Nesmí se jich dotknout lidská ruka. Odstřihávají se tedy tak, aby padaly přímo do hrnce či misky s vodou, ve které se budou vařit. Voda se vaří zhruba 30 minut.

Využívá se také postup, kdy se květy nechají s vodou stát několik hodin na přímém slunci. Voda se následně přecedí a smíchá s brandy. Vzniká tak matečná tinktura, ze které se už získávají koncentráty. Bachovy esence vyráběné touto metodou pod značkou Healing Herbs pořídíte v obchodě Léčivá zahrada.

Témata: květové esence | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854