Cool, Love i napětí – Prima nabízí to vše a mnohem víc

Zadavatel: Roman Ernst | 28.1.2015 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Není snad nikdo, kdo by neznal kanál FTV Prima. A jak by také ne, když jde o druhou nejstarší a nejoblíbenější komerční stanici, která láká na mnoho zajímavých filmů, seriálů a pořadů. A to nejen v televizi. Díky webu Spustit.cz můžete objevit o mnoho dalšího a nečekaného.

V málokteré domácnosti chybí televize. A i pokud ji nemáme, jistě známe takové perly jako romantické filmy od Rosamunde Pilcher, již čtvrt století vysílaný americký seriál Simpsonovi či novodobé sitcomy jako Jak jsem poznal vaši matku či Teorie velkého třesku. To vše se na Primě a jejích dalších dceřinných kanálech vysílá a mnoho příznivců těchto snímků si své oblíbené hrdiny vyhledává i na internetu a pirátsky stahuje. Přitom počítač nabízí mnoho možností i k legálnímu sledování vysílání FTV Prima a vašich oblíbených filmů a seriálů.

Na tabletu i mobilu

Ať už jste milovníky dokumentárních snímků a obdivujete se nad velkolepostí vesmíru či nádherou přírody, nebo jste-li zavilí „sledovači“ seriálů či romantických filmů a pořadů točících se kolem lásky nebo se prostě rádi podíváte na nějakou talkshow, krimiseriál či zahraniční film, na FTV Prima si vždy vyberete. Nabízí se nejen hlavní kanál FTV Prima, ale i Prima Cool, Prima Love či Prima Zoom. Vše dostupné v běžném DVB-T vysílání – nebo také na webu Spustit.cz. Tam si najdete kterýkoliv kanál, dvěma kliknutími ho hravě spustíte a můžete online sledovat to, co se právě vysílá. Nic neplatíte a můžete se s notebookem, tabletem nebo chytrým telefonem uvelebit, kde se vám zrovna zlíbí – nebo si vše pustit jen do sluchátek jako kulisu a věnovat se zcela jiné činnosti.

Novinky a zajímavosti

Kromě toho, že můžete zcela beztrestně sledovat online vysílání, najdete tu vždy žhavé novinky týkající se jak činnosti a plánů samotné televize, tak i zajímavosti o seriálech a filmech, plány na natáčení a tak dále. Zkrátka vše je na jednom místě a vy jste okamžitě v obraze.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika