Chcete změnu? Zamilujte se do roletové renesance!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 27.11.2016 | Obchod, e-commerce

Zařizujete nebo renovujete svůj byt či dům a nelíbí se vám okenní žaluzie? Co místo nich zkusit látkové rolety Praha? Rolety si jistě většina z nás pamatuje od našich babiček a možná se vám nezdají jako to pravé ořechové. Dnešní rolety jsou ale něco docela jiného. Jsou vyráběny moderně, pomocí nových technologií, z nejrůznějších materiálů a v různých designech. A rozhodně si můžete vybrat i rolety přímo pro sebe na míru.

Látkové rolety

Základní funkcí rolet i nadále zůstává stínění proti slunci nebo jinak nežádoucímu světlu. V dnešní době jsou ale také skvělým doplňkem vašeho interiéru. Díky velkým možnostem výběru je můžete skvěle vsadit do vašeho domova a budou úžasným doplňkem. Výběr je nejen v designu rolet, ale také v možnostech jejich ovládání. V nabídce jsou látkové rolety:

  • světlopropustné
  • světelně polopropustné
  • nepropustné látkové rolety.

Římské rolety

Další moderní variantou stínění jsou římské rolety Praha. Hodí se do jakéhokoli interiéru, protože si vyberete přesně takové, jaké potřebujete. Výhodou římských rolet je jejich variabilita při stínění, můžete libovolně regulovat intenzitu stínění a rolovat je do vámi požadovaných rozměrů. Tento typ rolet může být zhotoven ze záclon nebo závěsů, výběr je opravdu čistě na vás.

Venkovní rolety

Do třetice všeho dobrého zmíníme další velmi žádanou variantu stínění a tou jsou venkovní rolety Praha. Tento typ rolet se velmi dobře hodí do nově stavěných domů i do starších obytných budov. Velkou výhodou je jejich umístění na venkovní části domu a tudíž nijak nezasahují do interiéru.

 

Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667