Nadělte si pod stromeček zdraví!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 27.11.2016 | Zdraví

Kouříte? Jste závislí na nikotinu? Neumíte si bez cigarety představit jediný svůj den? Pak vám určitě nemusíme říkat, že sami sobě škodíte. Kouření patří mezi nejrozšířenější zlozvyky vůbec a každoročně mu podlehne několik tisíc lidí – bez ohledu na věk či pohlaví. Možná ale chcete přestat, možná se o to snažíte již delší dobu a možná tento závazek chcete odstartovat se začátkem nového roku. Máme pro vás lepší tip, který si můžete nadělit už pod stromeček!

Nevzdávejte se kouření úplně

Přestat s kouřením nejde ze dne na den, zvláště pokud jste si na tomto neduhu vypěstovali závislost. Jak tedy dát tomuto zlozvyku sbohem? Řešením mohou být elektronické cigarety, které před několika lety slavily obrovský boom. Ty představují šikovné řešení, díky kterému nepřijdete o pocit z kouření, ale zároveň si nebudete tolik ničit zdraví. A to zní rozumně, nemyslíte?

Již žádný zápach

Kromě škodlivosti pro naše zdraví vadí mnoha lidem zápach, který je pro cigarety typický. Vadí nejen vám, ale i vašemu okolí, protože z vás onen nepříjemný odér cítí. Stačí jedna cigareta a oblečení vám rázem načichne. I tady vám může být elektronická cigareta hodně nápomocná. Ta nesmrdí jako klasické cigarety, ale naopak je cítit po náplni, kterou si zvolíte – a že je rozhodně z čeho vybírat! Díky tomu si můžete zakouřit kdekoli i beze strachu, že z vás okolí ucítí pověstný štiplavý zápach.

Kouření, které vám zachutná

Zalíbila se vám představa šetrnějšího kouření? Pak neváhejte a nadělte si elektronickou cigaretu pod stromeček! Určitě oceníte možnost výběru z pestré palety příchutí, které můžete volit dle vlastní potřeby. Kromě náplní je možné pořídit si k cigaretě i další příslušenství, díky kterému si kouření o to více užijete.

Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667