Ready made společnosti – podnikejte okamžitě

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 28.11.2014 | Služby

Praha (Pressweb) - Přišli jste na výborný nápad a potřebujete založit firmu okamžitě? Problém je, že běžný proces při zakládání firem je pořád zdlouhavý a úřady mají na všechno dost času. Ale dobrý nápad nečeká a může jej využít někdo jiný. Co s tím? Výhodné jsou ready made společnosti. Jde o existující firmy, které mají všechno, co vyžaduje zákon, tedy název, zápis v obchodním rejstříku a základní kapitál. Ready made společnosti jsou připravené firmy – jen začít podnikat. Po podpisu smlouvy už na nic nemusíte čekat. Dopoledne podepíšete, odpoledne už podnikáte. Dokonce si můžete vybrat název, který se vám bude nejvíce líbit. Ušetříte čas a starosti.

Ready made společnosti jsou legální firmy, které založil někdo jiný a připravil je k prodeji. Není v tom nic nezákonného. Jsou to podniky bez účetní historie, takže nehrozí, že se později objeví nějaký kostlivec ve skříni. Některé ready made společnosti mají i svoji historii, jsou však očištěné od dluhů a připravené začít s čistým štítem. Spočítejte si, co všechno vám připravené firmy ušetří. Nemusíte mít žádné právní znalosti o zakládání firem, nemusíte vyplňovat formuláře, sepisovat zakladatelskou listinu, shánět zakladatelské orgány, zajištovat výpis z evidence rejstříku trestů, katastru nemovitostí, ohlašovat živnostenská oprávnění, ani připravovat zápis do veřejného rejstříku.

A jak si ready made společnosti vyberete? Firma, která se na podobnou činnost specializuje, vám poskytne seznam názvů a adres i s výčtem živnostenských oprávnění. Když si vhodnou společnost zvolíte, její zástupci připraví smlouvu o převzetí obchodního podílu. Současně zhotoví zápis do obchodního rejstříku. Po podpisu smlouvy můžete začít okamžitě podnikat. Nemusíte čekat na zápis do obchodního rejstříku, to vaše podnikání nijak neovlivní. Ready made společnosti nezdrží vás podnikatelský záměr. Je to služba pro vás.

 

Témata: ready made společnosti | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300