Miners Center nabízí prodávajícím za bitcoiny vyšší cenu

Zadavatel: Marketwired, LP. | 28.10.2015 | Telekomunikace, IT

WILMINGTON, DE--(Marketwired / Pressweb - October 26, 2015) - Společnost Miners Center Inc. s potěšením oznamuje vysoce konkurenceschopnou nabídku odkoupení měny bitcoin. Společnost Miners Center nakupuje bitcoiny a nabízí při nákupu do 50 BTC cenu o 10 % vyšší, než je tržní obchodní cena, a možnost dohody na vyšším procentu u částek přesahujících 50 BTC.

Mnozí se ptají, co je za velkým zájmem této společnosti o měnu bitcoin. Ve středu společnosti Miners Center stojí několik osob disponujících vzděláním ve finanční a ekonomické oblasti, kteří jsou si jisti, že vědí, co dělají. Zástupci společnosti prohlásili, že dosud zakoupili více než 15 000 BTC a jejich cílem je do konce listopadu 2015 získat dalších 5 000.

Přestože dosavadní investice již překročily 3 mil. USD, poptávka společnosti na trhu trvá a ceny nabízené za nákup bitcoinů jsou ještě vyšší. Během tohoto týdne dosahovaly nabízené ceny asi 10 % nad oficiální cenu databáze Blockchain.

„S naší společností máme velké plány a toto je naše obchodní strategie. V této fázi se zaměřujeme hlavně na nákup maximálního možného počtu bitcoinů. Máme určitý rozpočet, ale dosud jsme jej nevyčerpali. Náš budoucí obchodní plán nemůžeme momentálně zveřejnit, protože bychom neradi, abychom díky konkurenci jednoduše přišli o naše nápady. Lidé se možná ptají, co tím sledujeme, a mnozí si kladou otázku, zda to dává nějaký smysl, protože nakupujeme bitcoiny draze. Nicméně za naším konáním stojí naše strategie a my jsme si jisti, že trh velice brzy mile překvapíme. Máme v plánu rozjet činnost, která trh s kryptoměnou obohatí,“ prohlásil Emilian Tourey, zakladatel a generální ředitel společnosti Miners Center.

O společnosti Miners Center Inc.

Miners Center Inc. je společnost obchodující s kryptoměnou z amerického Delaware, kterou založilo a vytvořilo několik investičních odborníků, kteří hledali obchodní příležitosti mimo tradiční kapitálové trhy a zaměřili se na obchod s kryptoměnou ve smyslu střednědobé a dlouhodobé investiční strategie.

Podnikání je vedeno efektivním způsobem, pomocí snadno ovladatelné platformy. Společnost lze snadno kontaktovat prostřednictvím webu společnosti, e-mailu nebo nepřetržité podpory zajišťované živým chatem. Platby za obchody nejsou ze strany zákazníka zpoplatněny, přičemž společnost hradí veškeré související náklady.

Se společností Miners Center Inc. se můžete zkontaktovat prostřednictvím webu http://www.minerscenter.com, kde je 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím živého chatu společnosti k dispozici speciální podpora.

Emilian Tourey
315-245-8179
emilian@minerscenter.com

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com