Jako v ledničce, kterou máte doma: chlazení a mražení v jednom

WAECO CoolFreeze CFX 65 DZ
Zadavatel: Marketwired, LP. | 28.10.2014 | Auto-moto, logistika

EMSDETTEN, NĚMECKO--(Marketwired / Pressweb - Oct 27, 2014) - Co se dřív zdálo jako nemožné, se nyní stalo skutečností. Odborníci společnosti WAECO představují první kompresorový chladicí box na světě, který dokáže současně chladit i mrazit potraviny a nápoje. Nový model WAECO CoolFreeze CFX 65 DZ tak kombinuje všechny možnosti, které byly do této chvíle vyhrazeny ledničkám. Extrémně výkonný kompresorový box je vybaven prostornou chladicí zónou a samostatným mrazicím prostorem o objemu 17 litrů. Můžete tak přepravovat čerstvé výrobky, láhve s pitím a mražené potraviny vždy za optimálních tepelných podmínek.

Systém WAECO CoolFreeze CFX 65 DZ kromě toho nabízí všechny výhody ceněné řady chladicích boxů CFX: skříň splňující přísné nároky na odolnost dělá z tohoto výrobku věrného průvodce po celou dobu jeho životnosti. O to se postarají speciální rohové výztuhy, ocelové nerezové závěsy, robustní povrchová úprava víka a stabilní sklopné rukojeti, které zvládnou i nejdrsnější namáhání. Boxy jsou přitom neuvěřitelně lehké a jejich přeprava je velmi pohodlná.

Systém je vybaven známou funkcí WAECO One-World. To znamená, že boxy CoolFreeze CFX akceptují všechny typy napájení 12 až 240 V. Moderní řada je vybavena značným počtem dalších špičkových detailů, které zaujmou každého příznivce dalekých cest: třístupňový snímač baterie udrží motor kdykoliv připravený ke startu, elektronický termostat s digitálním ukazatelem teploty na stupeň přesně chladí potraviny a nápoje, přípojka USB umí nabíjet drobné spotřebiče a odnímatelné víko s protiskluzovou gumovou podložkou poslouží jako další stolek na palubě nebo v předstanu.

Když nebudete mrazicí prostor právě potřebovat, stačí snadno odstranit dělicí příčku a obratem ruky vznikne prostor s jednozónovým chlazením s jednotným rozdělením teploty. Nezávisle na tom, jaké rozdělení zvolíte, chladí systém CoolFreeze CFX 65 DZ i za extrémně vysokých venkovních teplot spolehlivě až na teplotu -22 stupňů Celsia - a to vše při zařazení do stupně energetické účinnosti A+. K perfektní energetické bilanci přispívá také vnitřní LED osvětlení, které vám dobře posvítí na chlazené výrobky.

Nejmladší člen jedinečné rodiny CoolFreeze CFX vás přijde na 959 euro. Nabídku doplňuje praktické příslušenství. Externí dálkově řízený displej, který je další novinkou společnosti WAECO. Na dálku a bezdrátově zjistíte aktuální teplotu v chladicím boxu, za jízdy nebo na vzdálenost až 15 metrů provedete úpravy připojeného proudového zdroje, systému ochrany baterie a nastavení alarmů. Přístroj je vybaven vizuálním i akustickým alarmem a volitelně jej můžete napájet z přípojky v palubní síti 12 a 24 V nebo běžnými bateriemi AAA. Digitální externí displej můžete mít za 49 euro.

Další informace o systému WAECO CoolFreeze CFX 65 DZ:

 

Contact: Jan Goldberger

Tel.: +421/ 911 069 357

Fax: +421/ 2 45 529 680

E-mail: jan.goldberger@dometic.com

Internet: www.dometic-waeco.sk

Témata: lednice | Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com